P: Fix It Pro - marker koji otklanja ogrebotine na autima

P: Fix It Pro - marker koji otklanja ogrebotine na autima

Fix It Pro marker za uklanjanje ogrebotina bez obzira na boju vozila.

Uz marker dobijte i 2 rezervne spužvice i sve to novo i zapakirano.
Moguca i dostava u cijeloj BIH (cijena slanja 4KM bez obzira na količinu)

* Trenutno uklanja ogrebotine
* Proziran je i time praktično nevidljiv
* Tekućina kojom se ispunjava ogrebotina stvrdnjava se na sunčevoj svjetlosti pod djelovanjem UV zraka
* Ogrebotinu ne treba dodatno šmirglati
* Za auto i sitne popravke u kući

VIDEO:
http://www.youtube.com/watch?v=I9ZweHY_B9w&feature=player_embedded

Za raju s foruma koja kupi 2 komada dobije popust od 1KM po komadu i PLUS 1 GRATIS

slika-6389-2012-03-1331465558-velika.jpg


CIJENA PO KOMADU: 10KM
CIJENA AKO KUPITE 2KOM: 18KM plus dobijete 1 GRATIS

http://www.pik.ba/artikal/2826629/fix-it-pro/#detaljno
 
Član
Moze li se u ovo nalit farba sto se kupi?
I kako ovo farba, ja farbam cackalicom i ok je samo sto ostane neravnina ali se moze super uradit. Je li ovo farba ravno tj je li bas upadne u ogrebotinu?
 
Franki je napisao(la):
Moze li se u ovo nalit farba sto se kupi?
I kako ovo farba, ja farbam cackalicom i ok je samo sto ostane neravnina ali se moze super uradit. Je li ovo farba ravno tj je li bas upadne u ogrebotinu?

mislim da se nemoze dosipati a opet nisam probao, imate video koji sve objasnjava ja nisam neki majstor pa da bih znao a sto se tice neravnina pa napravljeno je tako s tom svrhom da nebi bilo neravnina.
 
Član
Ne bih da ti kvarim oglas, ali ovaj marker uklanja samo sitne parnice naravno koje nisu puno duboke i ako malo bolje pogledas vidi se linija koju si povukao markerom. Tek da ljudi sa foruma znaju sta kupuju. Marker nije "scam" stvarno radi ali meni su bile ljepse parnice nego sarenilo na autu koje mi je marker napravio (crna boja auta je u pitanju).
 
Član
selmir_tz je napisao(la):
Ovo je samo bacanje para , kod mene nista ne odklanja samo dzaba ostane lak mastan :/
i ispere se posle nekoliko pranja, ja sam rukohvate ovim markerom ''farbao''..ako cete prodavat auto ovo je dobra sitnica za usminkati za prodaju tako da moze dati ruke..
 
Top