P: felge 15ke 4x100

P: felge 15ke 4x100

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Na prodaju 15ke aluminijske felge, 7jota raspona 4x100 sa extra gumama, Sportiva dimenzije 195/50, dvije gume bukvalno nove, dvije dobre.Moze zamjena za druge alu 13ke ili 14ke. Oglas je usluga prijatelju

CIJENA PO DOGOVORU



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us
 
Član
Imas li gdje kakvog fiata u komsiluku mogo si probat jednu dal pase bez konus sarafa :icon_question::icon_rolleyes:
 
Član
adi187 je napisao(la):
Imas li gdje kakvog fiata u komsiluku mogo si probat jednu dal pase bez konus sarafa :icon_question::icon_rolleyes:

hajd ako budem imao koga probat cu, mada cisto sumnjam, niko od moje raje nema fiata, sve njemci kod mene u drustvu
 
Član
adi187 je napisao(la):
Imas li gdje kakvog fiata u komsiluku mogo si probat jednu dal pase bez konus sarafa :icon_question::icon_rolleyes:

Ovakav model sam kod drugara na fiat tipo ako ti sta znaci navrnuli bez konus sarafa i sve 5 nema nikakvih problema ;)
 
Član
Chuza je napisao(la):
adi187 je napisao(la):
Imas li gdje kakvog fiata u komsiluku mogo si probat jednu dal pase bez konus sarafa :icon_question::icon_rolleyes:

Ovakav model sam kod drugara na fiat tipo ako ti sta znaci navrnuli bez konus sarafa i sve 5 nema nikakvih problema ;)

Zato i pitam mozel :D hvala :cool:

Čika Armine cujemo se na PM :D
 
Član
druze,ako ne mogu,samo malo prosiris rupe i ima da ide na 4x98
ja ti ne bi preporucio sarafe sa pomicnim konusom,jer je konus tu da drzi felgu,a kad je pomican,nema velike pomoci od tog sarafa...
 
Član
ljuboje je napisao(la):
druze,ako ne mogu,samo malo prosiris rupe i ima da ide na 4x98
ja ti ne bi preporucio sarafe sa pomicnim konusom,jer je konus tu da drzi felgu,a kad je pomican,nema velike pomoci od tog sarafa...

ja mislim da moze bez konusa, samo treba postepeno zavrtat sarafe, malo jedan pa malo drugi
tako sam jednom stavljao svoju felgu drugu na punta, i zavrnulo se bez problema
 
Član
ove felge mogu ici za 330km zajedno s gumama. osim ako ja i kolega adi ne uzmemo jedan gume jedan felge:cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top