p. Domaći hercegovački duhan

p. Domaći hercegovački duhan

Član
E ovako prodajem domaći duhan vrhunske kvalitete. Cijena 35km za kilogram iskrižan i spreman za pušenje. 20 km pola kilograma.
Ako je veca kolicina cijena ide nize.

Vise informacija na
http://www.pik.ba/artikal/2480554/domaci-hercegovacki-duhan/

moguca dostava brzom poštom ili osobno preuzimanje za vece kolicine.
 
Član
ok kad god najbolje da dodje direkt kod mene onda da proba kad vec niste daleko :D Uglavnom ovo je starom prva sezona nakon 20 godina da sadi duhan i mogu samo reci da ljudi koji jednom kupe dolaze po jos.
 
Član
eto sad znas :D i jos jedna info a to mogu stariji pusaci potvrditi nema duhana boljeg ko sa podrucja ljubuskog -širokog brijega i gruda.. To je uvijek bio najskuplji i najcjenjeniji duhan.
 
Član
djesi bio prije kuckica ti uvijek bila puna gorivaa


posto se slabo kontam u taj duhan i too pa pitam za drugog
pita kako je pakovan jel u nekim "kosuljama" :icon_question:
 
Član
''kosulja'' je naziv za kutiju od 300 -400 grama. Ja na kilo pakiram i papirne vrece-fišeke i onda najlon vreca.
 
Član
jbga ja i duhan
ovaj trazi da je u tim kosuljam jer mu ko to ide u radnji ako ja skontam sta i kako da pakujem javim ti se
 
Član
a vidi ti sa njim kolko bi on toga kupovao nije problem meni kutije nabaviti i pakovati samo to dodatno i naplacujem. Sve se moze dogovoriti vidi kolo kila hoce i kakvo pakiranje.
 
Član
pisem ti sta je meni receno
ako je cijena kosulje max 6km nekih 350gr. tada im se isplati jer sada neki tip donosi za 6km. upakovano u kosulju,

sta je i kakav kvalitet neznam odakle je mislim da je taj tip iz konjica/bradina/ donosi svakih 10dana po tih 30paketa/kosulja/
 
Top