P:Dijelovi Golf 2

P:Dijelovi Golf 2

Kec

Član
Vjetrobrani su bili na novoj tipi (90) golfa 2.4/5 vrata.65896734.jpg Pumpa od prskalice zadnje šoferšajbe ukalupljena u ovu kako da je nazovem "kutiju" isto od Golfa 2,ovo je samo prljavo,inace je kao novo.7CE5F284.jpg 28892C1.jpg I uputstvo isto od Golfa 2,samo je na njemackom jeziku.Imaju dvije "knjige" u jedno svi detalji o autu, druga nesto kao servisi gdje imaju.Da ne pisem,nisam jedini koji ih ima sigurno.4FA95BB7.jpg Cijena po dogovoru!
 
Član
Sokole samo jedna ispravka, ono nije pumpa prskalice sajbe, vec vakum pumpa za centralnu bravu koja je isla fabricki na vw
 

Kec

Član
Sokole samo jedna ispravka, ono nije pumpa prskalice sajbe, vec vakum pumpa za centralnu bravu koja je isla fabricki na vw
Ahahah,jesam lud:D Vjeruj mi da mi da nisam ni sam znao sta je,u gepeku je naso,prvi put ovo vidim.Ucinilo mi se na prvi pogled.Hvala drug na ispravci.Ne mogu vise isprraviti ali eto znaju ljudi sta je.Pa ako kome treba...
 

Kec

Član
Ne znam,reci ti koliko mislis da vrijede.Na piku nisam uspio pronaci nijedne vjetrobrane pa ne znam koliko.Moze i u pp.
 
Top