P dijelove golf 1

P dijelove golf 1

Eh ovako prodajem vrata desna od Golfa 1 i spojler od Golfa 2 gti...napomena spojler bio na mom Golfu skracivan pase na Keca.....i jos imam visak lajsni uski crni za keca i to je to.....mogu i bilo koje zamjene za bilo sta ....et pozz
slike vrata stavim u toku dana....adma :cool:
 
RE: Prodajem!!!

imas li crne lajsne za blatobrane trebaju meni i ako hoces imam raznih stvari za keca pa da mjenjamo i de postavi sliku spojlera pa mozda sta dogovorimo
 
evo slike spojlera
n3rs6d.jpg


sreckoas je napisao(la):
ae mi posalji sliku tih lajsni...jel su to one sto idu po vratima??

uske crne lajsne ili ti ga tanke .....sto dodju nas bokovima,vratima i blatobranima i pragovima dole
 
Član
admir jahic je napisao(la):
evo slike spojlera
n3rs6d.jpg


sreckoas je napisao(la):
ae mi posalji sliku tih lajsni...jel su to one sto idu po vratima??

uske crne lajsne ili ti ga tanke .....sto dodju nas bokovima,vratima i blatobranima i pragovima dole



cek znaci to su one crne tanke lajsne....meni treba za prednje levo krilo,i za zadnji levi deo za golfa sa petoro vrata? koja bi bila cena?
 
sreckoas je napisao(la):
admir jahic je napisao(la):
evo slike spojlera
n3rs6d.jpg


sreckoas je napisao(la):
ae mi posalji sliku tih lajsni...jel su to one sto idu po vratima??

uske crne lajsne ili ti ga tanke .....sto dodju nas bokovima,vratima i blatobranima i pragovima dole



cek znaci to su one crne tanke lajsne....meni treba za prednje levo krilo,i za zadnji levi deo za golfa sa petoro vrata? koja bi bila cena?



Frendu troja vrata samo golfac j* ga
 
Član
sad sam video da je tvoj sa troje vrata,ali nema veze moze da se prepravi malo zadnja lajsna,a prenja sto ide na krilo je ista
 
Član
ma samo je isecem koliko mi treba,a imam druga ciji je cale limar,ma ce da mi malo odradi ivice da ne deluju seceno nego da su podvijene...tj kao fabricke ;) i kazi mi koja bi bila i cena posebno ovih koje idu dole po pragu,i jel imas zabice za njih??
 
sreckoas je napisao(la):
ma samo je isecem koliko mi treba,a imam druga ciji je cale limar,ma ce da mi malo odradi ivice da ne deluju seceno nego da su podvijene...tj kao fabricke ;) i kazi mi koja bi bila i cena posebno ovih koje idu dole po pragu,i jel imas zabice za njih??

zabice su ti 0.25pfeninga komad ja jos sebi nisam stavio lajsne nasao sam dobre sebi kad ja stavim na svoje stavit cu ti sliku sta je ostalo i reci koliko ti nije puno i daj i nosi sve sta imam et moze tako...ja sam zabice narucio 50kom 6km ili ti ga 24 kuna ili 3 eura et
 
Član
pitao sam te ovo za zabice,jel su ove donje lajsne sire od ovih gore po vratima,i za njih idu sire zabice,a ovde kod nas nema nigde da se kupe,pa zato;) ae kad budes video sta je ostalo dogovoricemo se ;)
 
Top