P: cybernck-ova super-rasprodaja - DIJELOVI

P: cybernck-ova super-rasprodaja - DIJELOVI

Član
==========================================================
cybernck-ova super-rasprodaja - DIJELOVI
==========================================================


Vrsim cistku dijelova koje vise ne koristim, da bih napravio mjesta za nove :-D. Mnogo dijelova sam prodao,
ali jos vise ih jos uvijek imam na prodaju, tako da sam odlucio napraviti ovaj topic u kojem cu sve da ih
sumiram i redovno dodajem i oduzimam.

Neke cijene su podlozne korekcijama, raspolozive su vece fotke, a pitanja ovdje ili preko privatnih poruka.



==========================================================
FAROVI, ZMIGAVCI, STOP LAMPE, MAGLENKE
==========================================================


Sive Ph1 stop lampe. Nabavio sam ih iz Engleske prije x godina, ali stavljao sam ih na auto samo radi probe.
Ovo su samo poklopci za stariji tip stop lampi (do 1990. g.p.) i montiraju se za otprilike 36 sekundi.
U odlicnom stanju, u principu (kao) nove. Za ove stop lampe ce vam biti potrebna narandzasta sijalica
za zmigavac i crvena za poziciju/stop svjetlo. Moguca ugradnja i na Valeo Phase2 (od 1991. g.p.) stop lampe.

205stopkesive1.jpg

205stopkesive2.jpg


Cijena: 30 Eura


Bijele Ph1 stop lampe . Takodje sam ih nabavio sam ih iz Engleske prije x godina, ali sam ih stavljao na auto
samo radi probe. Isto tako samo poklopci za stariji tip stop lampi (do 1990. g.p.). Za montazu je potrebno
prebaciti sarafe sa postojecih poklopaca. Jedna je bila ostecena u transportu (sa donje strane), ali je to sanirano.
I za ove stop lampe ce vam biti potrebna narandzasta sijalica za zmigavac i crvena za poziciju/stop svjetlo.
Moguca ugradnja i na Valeo Phase2 (od 1991. g.p.) stop lampe.

205stopkebijele1.jpg

205stopkebijele3.jpg


Cijena: 30 Eura


Uskladjen par poklopaca za noviji tip stop lampi (od 1990. g.p.). Pod "uskladjen" mislim da su obe od istog
proizvodjaca - AXO. Morate imati AXO sjenila, jer ne sjedaju kako treba na Valeo sjenila. Lijevi poklopac ima
neprimjetnu pukotinu na sredini (pogledati sliku br. 2).

205stopkeaxo1.jpg

205stopkeaxo2.jpg


Cijena: 20 Eura


Valeo stop lampa, za 205 od 1990. g.p. Poklopac i sjenilo u odlicnom stanju (kada se opere i ispolira, bice kao nova :)).
Obratiti paznju da vam i lijeva stop lampa bude Valeo, jer postoji blaga razliku u izgledu u odnosu na AXO.

205stopkavaleo1.jpg

205stopkavaleo2.jpg

205stopkavaleo3.jpg


Cijena: 20 Eura


Uskladjeni par originalnih kompletnih Valeo stop lampi za Peugeot 205 (noviji tip).
Mogu se koristiti i kao zamjena za stariji tip (sa velikim narandzastim zmigavcem).
U odlicnom stanju, sa auta koji je 1993. g.p.

205stopkevaleo1.jpg

205stopkevaleo2.jpg


Cijena: 40 Eura


Macje oko koje ide nazad dole desno u spojler. Mislim da je iz fotografije i naslova jasno o cemu se radi.
Blago je zatamnjeno crnom transparentnom bojom, ali trebalo bi se moci oprati razredjivacem.

205macjeoko.jpg


Cijena: 3 Eura


Maglenka koja ide nazad dole lijevo u spojler. U principu, na prodaju je samo poklopac, jer su na kucistu
maglenke otkinute usice za montazu (sto je steta, jer je sjenilo kao novo), ali dobicete i kuciste besplatno.
Poklopac ima veoma tanke povrsinske pukotine.

205maglenka.jpg


Cijena: 3 Eura


Englesko rikverc svjetlo - koje ide nazad dole lijevo u spojler. Rikverc svjetlo za noviji tip 205-ice (od 1990. g.p.),
s tim da je ovo englesko rikverc svjetlo, koji ide dole lijevo (gdje je kod nas maglenka), tako da ugradnjom ovog
mozete dobiti jedinstveno duplo rikverc svjetlo :).

205engrikverc.jpg


Cijena: 15 Eura


Lijevi, tj. vozacev bijeli zmigavac za 205 (svi modeli), malo ostecen, ali zato je i besplatan :).

205zmigavac2.jpg


Cijena: BESPLATNO


Desni, tj. suvozacev narandzasti zmigavac za 205 (svi modeli), malo ostecen, ali zato je i besplatan :).

205zmigavac1.jpg


Cijena: BESPLATNO


Dva fara za Peugeot 205, u odlicnom stanju. Nije uskladjen par, ali trenutno prodajem iskljucivo u paru.

205far1.jpg

205far2.jpg

205far3.jpg

205far4.jpg


Cijena: 35 Eura


Originalna SIEM zuta maglenka za 205 GTI, odlicno stanje, samo jedan komad.

205siem1.jpg

205siem2.jpg


Cijena: 10 Eura


Zadnja desna stop lampa za 306 Phase2 i Phase3, malo ostecena, ali zato je i besplatna.

306stopka.jpg


Cijena: BESPLATNO


Par bocnih zmigavaca za Peugeot 206 i 307, u odlicnom stanju.

206307bocnizmigavci.jpg


Cijena: 10 Eura


Peugeot Pezo 307 SW / karavan stop lampa, lijeva, kao nova.

307swstoplampa.jpg


Cijena: 45 Eura



==========================================================
KOMANDE I DIJELOVI INTERIJERA
==========================================================


Originalni volan za Peugeot 307, u odlicnom stanju.
Nema airbag-a, jer je na mom novom volanu.

307volan.jpg


Cijena: 50 Eura


205 GTI Phase1.5 volan. Meni licno jedan od najljepsih volana ikad :)
Kozni volan (tamno sivi) koji odgovara na Peugeot 205, 309 i 405.
Nazalost, koza se malo "ofucala", kao sto se vidi na prilozenim fotografijama,
tako da bi trebalo staviti neku navlaku ili presvuci obruc, da bude kao nov.
Dolazi sa poklopcem za srednju rupu, sa ugraviranim Peugeot lavom.

205gtivolan1.jpg

205gtivolan2.jpg


Cijena: 30 Eura


Rijedak 205 GTI Phase2 crni volan, iz novije tipe navedenih auta.
Kozni volan (crni) iz novijih modela (od 1991. g.p.) koji odgovara na Peugeot 205, 309 i 405.
Ovo je najgori primjerak koji sam ikada vidio i definitivno ga treba presvuci :).
Dolazi sa poklopcem za srednju rupu, sa GTI znackom.

205gtivolan3.jpg


Cijena: 30 Eura


Originalni dvokraki volan za Peugeot vozila 205, 309, 405.
Izgledace mnogo bolji kada se ocisti povrsinska prljavstina.
Generalno u dobrom stanju, osim sto je u donjem dijelu malo ostecen materijal (pogledati drugu sliku).

205volan1.jpg

205volan2.jpg


Cijena: 10 Eura


Sicevi iz 205-ice GTI 1.9 1993. g.p., sa dezenom kao novija tipa polu-koznih siceva - rijetka verzija.
Na vozacevom sicu treba zamijeniti/napraviti donji lijevi bubreg i napraviti dvije zakrpe, a pored toga mu
i naslonjac ima lufta, ali je OK kada se sjedi u njemu. Suvozacev samo treba jednu zakrpu (tj. zamijeniti
tu sekciju materijala), a inace je jedan od najboljih siceva koje sam imao. Zadnji sicevi su kao novi.
Uz sve ovo dobijete i jos jedne stare zadnje siceve, zbog originalnog materijal za zakrpe.

205sicevistof1.jpg

205sicevistof2.jpg


Cijena: 110 Eura


Polu-kozni sicevi iz 205-ice GTI 1.9 1991. g.p.
Suvozacev sic je u prilicno dobrom stanju, samo treba malo popuniti vanjski bubreg. Vozacev je znatno losiji,
ali upotrebljiv i mogao bi se srediti. Odgovarajuci zadnji sicevi su vrlo dobri (bolji nego na slici, koja je
postavljena za ilustraciju).

205sicevikoza1.jpg
205sicevikoza2.jpg

205sicevikoza3.jpg


Cijena: 110 Eura


Nevjerovatno rijetki Honda CRX VTEC kozni sicevi - trebam ih ocistiti i onda postaviti bolje slike.

sicevihonda.jpg


Cijena: 200 Eura


Za Peugeot 205 (GTI) imam i razne ostale dijelove interijera, za Ph1 i Ph1.5 - detalji na upit.


==========================================================
MEHANIKA I AGREGATI SPECIFICNI ZA 306
==========================================================


Motor prednjih brisaca, komplet sa mehanizmom, za Peugeot 306 do 2000. g.p. (do "bistrih" farova).
Trebalo bi da imam i ruke brisaca, koje bi ste dobiti gratis.

306pbrisac.jpg


Cijena: 20 Eura


Motor zadnjeg brisaca, komplet sa rukom, za Peugeot 306 do 2000. g.p. (do "bistrih" farova).

306zbrisac.jpg


Cijena: 20 Eura


Plovak za gorivo u rezervoaru, sa Peugeot-a 306 benzinac 1999. g.p.

306plovak.jpg


Cijena: 10 Eura


Anlaser starter sa Peugeot-a 306, ali moze i na druge modele.

306anlaser.jpg


Cijena: 50 Eura


Alternator sa Peugeot-a 306, ali moze i na druge modele.

306alternator.jpg


Cijena: 50 Eura


Kompresor klime sa Peugeot-a 306, ali moze i na druge modele - oznaka SD7VAA.

306klima.jpg


Cijena: 50 Eura


Zadnji lijevi i zadnji desni prozor za Peugeot 306 sa troje vrata.
Trebalo bi da imam i kedere, koje bi ste dobiti gratis.

306prozor.jpg


Cijena: 20 Eura / komad


Razni moduli, crijeva od klime itd, sa Peugeot-a 306:

306razno.jpg


Cijena: Na upit



==========================================================
LIMARIJA I VANJSKI IZGLED
==========================================================


Potpuno nov (i prljav od stajanja) par originalnih Peugeot prednjih blatobrana (Made in France)
za Peugeot 106 XSi (i pretpostavljam 106 Rallye takodje), prva generacija (prije facelift-a,
mislim da je to 1996. g.p.). Vjerovatno mogu i na obicne modele 106-ice, s tim da bi trebalo
popuniti rupe za plasicne "obrve" (inace, ova jedna sa posljednje slike ide gratis uz blatobrane).
Prodaju se iskljucivo u paru, a cijena da se naruce kod Peugeot dilera je skoro 600 KM.

106xsi1.jpg

106xsi2.jpg

106xsi3.jpg

106xsi4.jpg


Cijena: 40 Eura / par


Prednji lijevi blatobran za Peugeot 205 (obicni model, ne GTI).
Zamjenski, tamno sivi, u odlicnom stanju (skoro nov), samo veoma prljav od stajanja.

205blatobran1.jpg

205blatobran2.jpg

205blatobran3.jpg


Cijena: 30 Eura


Prednja hauba za Peugeot 205 (sve modele). Tamno siva metalik, a uz to i veoma prljava od stajanja.
Malo ostecena na cosku ispred suvozaca.

205hauba1.jpg

205hauba2.jpg

205hauba3.jpg


Cijena: 40 Eura


Originalni spojler koji dodje ispod zadnjeg branika, sa obicne 205-ice.
U odlicnom stanju, bez ostecenja, samo ga treba oprati.

205zspojler.jpg


Cijena: 20 Eura


Za Peugeot 205 (GTI) imam i oboje vrata, nekoliko zadnjih hauba itd - detalji na upit.



==========================================================
SUSPENZIJA, KOCNICE I UPRAVLJACKI MEHANIZMI
==========================================================


Jamex -30 mm progresivne opruge za 205 i 309 GTI - spustaju auto kako treba, uz stvarno odlicno lezanje.

205jamexopruge.jpg


Cijena: 40 Eura / par


Sachs zadnji amortizeri za 205 i 309 (GTI).

205sachs.jpg


Cijena: 10 Eura / par


309 GTI zadnji most. Oko 25 mm siri sa obe strane od 205 GTI mosta, doprinosi stabilnosti (i boljem izgledu :)),
a uz to su i torzije i balans-stanga deblje nego na 205 GTI, tako da ovo predstavlja upgrade. U dobrom stanju.

309gtimost.jpg


Cijena: 300 Eura bez kocnica / 350 Eura komplet


306 GTI6 klijesta (57mm klipovi) i nosaci, za diskove velicina 283x22 mm.
Odlican upgrade i ide direktno na razne modele Pug/Cit (205, 105, 306, 206).

306kocnice.jpg


Cijena: 200 Eura


406 Coupe V6 Brembo 4-klipna klijesta. Nedavno skinute sa auta, tako da su u dobrom stanju, samo je malo oguljen lak.
Odlican upgrade sa 283x26 mm ili 288x28 mm diskovima na 205, 106, 306, 307) ili sa 306x28 mm diskovima na 405 i 406.
Posljednja slika pokazuje ova klijesta na 307 glavcinama i 283x26 mm diskovima.

bremboblack1.jpg

bremboblack2.jpg

bremboblack3.jpg


Cijena: 350 Eura


Novi, tj. nekoristeni originalni prednji kocioni diskovi dimenzije 302x26 mm, za Peugeot 307 Feline i 307 CC 180,
modeli sa 2.0 motorom od 180 ks. Povrsinska rdja od stajanja u vlaznom prostoru, koja se rjesava jednostavnim smirglanjem.

307ccdiskovi1.jpg

307ccdiskovi2.jpg


Cijena: 100 Eura


Za Peugeot 205 (GTI) imam i letve volana, poluosovine, razna prednja i zadnja kociona klijesta - detalji na upit.



==========================================================
MOTORI, DIJELOVI I DODACI
==========================================================


205 GTI K&N filter adapter crijevo.
Ovo crijevo omogucava da skinete sve elemente usisa (crijevo od veznog lima do kucista filtera zraka,
kuciste filtera, crijevo od filtera do protokomjera i crijevo od protokomjera do leptira gasa) i pozicionira
protokomjer i K&N filter (ili neki drugi "gljiva" filter) iza vozacevog fara, gdje dobija svjez zrak.

205gtiknfilter.jpg


Cijena: 20 Eura


Usisno crijevo za 205 sa karburatorom.

205karburator.jpg


Cijena: 10 Eura


Imam nekoliko XU5JA (1.6 8v, 115 ks, Jetronic) i XU9JAZ (1.9 8v, 120 ks, Motronic) motora na prodaju.
Porijeklom iz 205 GTI, ali odgovaraju i za 309, 405, BX itd. Svi su ispravni. S obzirom na to da se radi
o vise motora i raznim varijantama (moze komplet sa instalacijom i elektronikom ili samo go motor ili
dijelovi motora / agregati) - kontakirati za detalje i cijene.

205gtimotor1.jpg

205gtimotor2.jpg


Cijena: Na upit


Kompletan XU10J4RS motor (2.0 16v 167 ks iz 306 GTI-6), na prodaju u dijelovima.
Uskoro cu postaviti detaljnu specifikaciju sa cijenama.

306gti6exhaust2.jpg


Cijena: Na upit


Zastava 750 850 Fico hladnjak za vodu, sa ventilatorom, pogodan za chargecooler sistem).

ficohladnjak1.jpg
ficohladnjak2.jpg


Cijena: 50 Eura


Prednji ili srednji lonac za VW i Audi, oznaka 191 119 A0, a djeluje da je u dobrom stanju.
Moze da se postavi razne aute - ja sam ga konkretno skinuo sa Peugeot-a 205 GTI :).

plonac1.jpg
plonac2.jpg


Cijena: 10 Eura


Hvala na paznji :).
 
Član
Sive stop lampe, englesko rikverc svjetlo, zuta maglenka, Auxia blatobrani, Morette farovi, 307 SW stop lampa i 307 volan prodani.

Ostale stvari raspolozive i otvorene za ponude.
 
Top