P: CKM, KLIK, FHM casopisi za muskarce

P: CKM, KLIK, FHM casopisi za muskarce

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prodajem 27 brojeva casopisa za muskarce CKM, 4 broja KLIK-a i 2 broja FHM-a!

Stanje casopisa je kao novo, cijelo vrijeme casopisi su stajali na polici, niti jedan nije poderan, izguzvan ili sta vec...

Prodajem sve za 70 KM!




 
ei otkad ovo nisam kupovo, odlican casopis.

Sta mislis, kolko bi bila postarina do Brckog? Jer ovo mora da ima bruku kila.
 
Član
Evo izvagao sam, tacno 9.9 KG! Imaju one kompanije intereuropa nije losa, samo ne znam koliko bi bila postarina. Mozda najbolje neko od raje ako bi isao za Brcko ili nesto... hmm.. ??? :icon_question:

Podijelio bih postarinu sa nekim ko bi narucio van Sarajeva pa eto... jos jedna olaksica samo da se rijesim, samo kupe prasinu :lol:
 
Alive je napisao(la):
Evo izvagao sam, tacno 9.9 KG! Imaju one kompanije intereuropa nije losa, samo ne znam koliko bi bila postarina. Mozda najbolje neko od raje ako bi isao za Brcko ili nesto... hmm.. ??? :icon_question:

Podijelio bih postarinu sa nekim ko bi narucio van Sarajeva pa eto... jos jedna olaksica samo da se rijesim, samo kupe prasinu :lol:



aj vidjet cu ovih dana, nisam bas sa parama, pa ti javim do sutra sta cemo, kako cemo, rado bih uzeo, jer koliko vidim ovu su malo "noviji" brojevi, tacno tam kad sam ja prestao kupovat ti si poceo :)
 
Član
Pa 10 KM + PDV i nije puno postarine...po 5-7 KM po osobi. Hvala Davore ;)

Erole tu sam pa eto... javi se kada skontas kako i sta :cool:
 

IGY

Član
ako se dogovorite, ja ti prevezem ovo kad krenem jna race u Os, nadam se da ti takodze neces propustiti to
 
Uletili mi oni filteri za karburatore od Dellorta, pa vidjet cu jos veceras se skontam sa parama, napisat cu ovdje sta, kako. Ako mi filteri ne budu pasali uzet cu. Hvala Igy ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top