P: Borbet T 17x9.5 jota 5x100

P: Borbet T 17x9.5 jota 5x100

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
prodajem felge sa dobrim gumama mogu sigurno 2-3 sezone polirani falcevi,nemaju ostecenja nisu krive udarane varene,moze zamjena za celicne felge sa gumama uz doplatu,a moze i BBS RS ILI RM 16-17-ke sa rasponom sarafa 5x100 ili 5x112,da su u fabrickom stanju nemoraju biti odradnjene nista...Samo da su prave i da nisu udarane
4x 17x9.5 et 30
cijena borbeta 800 km.


keno_87 je napisao(la):
prodajem felge sa dobrim gumama mogu sigurno 2-3 sezone polirani falcevi,nemaju ostecenja nisu krive udarane varene,moze zamjena za celicne felge sa gumama uz doplatu,a moze i BBS RS ILI RM 16-17-ke sa rasponom sarafa 5x100 ili 5x112,da su u fabrickom stanju nemoraju biti odradnjene nista...Samo da su prave i da nisu udarane
4x 17x9.5 et 30
cijena borbeta 800 km.

slike ce biti danas poslije podne...
 
Član
RE: Borbet T 17x9.5 jota 5x100

Drug, zao mi je sto cu ti razbiti mjehuric srece ali bbs rm i rs neces naci u 5x100 to ti garantiram, jeino mozes kupit ikopije koje tako lice. Znam jer sam ja ceprkao po netu za Fabiju ;)
 
Član
RE: Borbet T 17x9.5 jota 5x100

tibor987 je napisao(la):
Drug, zao mi je sto cu ti razbiti mjehuric srece ali bbs rm i rs neces naci u 5x100 to ti garantiram, jeino mozes kupit ikopije koje tako lice. Znam jer sam ja ceprkao po netu za Fabiju ;)

odgovara meni i 5x112 jer imam adaptere i ujedno distancere nazad od 4 ccm a naprijed 2,dosle uz RH felge koje imam... tako da bi felge prodao a distancere ostavio ali jedino uz zamjenu za bbs jer nemozes da vjerujes kako izgledaju felge na autu ove rh...cisto bi mi bilo zao skinuti ih bez bbs-a...
 
Član
RE: Borbet T 17x9.5 jota 5x100

Hajmo raja hitno mi treba da zavrsim ovo 500 kesa sa gumama sa svim....polirani rrbovi gume predje nove zadnje su koristene ali mogu piciti hladno jos 2 sezone....

Evo slike poslije poliranja li treba ih oprati nisam nista uspio samo sam ih stavio na balkon i stoje tako....




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us




Uploaded with ImageShack.us
 
nema sta,fele su prave,jos samo da sebi kupim mk4 da imam nasta staviti ih :icon_smile::icon_smile::icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top