P: BMW 525 tds E34 - PRODATO

P: BMW 525 tds E34 - PRODATO

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prodajem BMW 525tds, 1996, 143bhp + uradjen chip (SMChiptuning Optimum), K&N filter, dvozonska klima, 4 x elektricni podizaci stakala, alarm, ABS, 2 x Airbag, Alpine cd player + 6cd changer, ljetne gume na alu felgama + zimske odlicne gume na alu felgama. Stanje odlicno, bez i jedne ogrebotine.
 
Član
RE: P: BMW 525 tds E34 - nova cijena

BMW je Cool.i cjena je cool ..Koliko je presao ,,mirise mi na neku manu..

:icon_question:?? Refresh!!
 
Član
RE: P: BMW 525 tds E34 - nova cijena

milxdj je napisao(la):
BMW je Cool.i cjena je cool ..Koliko je presao ,,mirise mi na neku manu..

:icon_question:?? Refresh!!


manu??:icon_mad:

otidji pa pogledaj auto.. pa onda pricaj o nekakvim manama. Ja sam uz ovo auto bio neka 2-3 sata i bilo mi je dovoljno da vidim kakvo je auto i kako se odrzava
 
Član
RE: P: BMW 525 tds E34 - nova cijena

@Mrva - hvala druze ;), ako je iko vidio motor i kako auto izgleda to si ti!

@milxdj - auto je preslo 250000, znaci nema laganja niti vracanja kilometraze, ali na njemu nema nista da je zicom vezano, auto je odrzavano maksimalno i na vrijeme, i svako ko hoce moze ga otjerati na pregled u bilo koji servis. Trenutno je garaziran i uopste se ne vozi zbog snijega.
 
Član
RE: P: BMW 525 tds E34 - nova cijena

taj motor može preći pola miliona km bez problema, a vidim da i dobro izgleda, ko uzme sigurno će biti zadovoljan.
 
Član
RE: P: BMW 525 tds E34 - nova cijena

@s52M - odlicno, bolje nego sto sam ocekivao, snaga mu osjetno pojacana a smanjena potrosnja, turbo rupa na minimumu, odlicna stvar i za svaku preporuku, na proljece ga radim i na drugom autu aBd (Mrva ovaj put se vidimo u Sarajevu ;))

:icon_exclaim:
 
Član
RE: P: BMW 525 tds E34 - cijena dole

Ne volim bas dizele ali ovoga bi volio imati. Cijena je 100% OK cudi me da ga tako dugo prodajes...
 
Član
RE: P: BMW 525 tds E34 - cijena dole

Da ti pravo kazem i ja sam iznenandjen jer je auto ko zvono nije sto je moje :), kriza vjerovatno a i ja nisam kuci da ga vozim na pijacu, nego se prodaje ovako na netu. :icon_exclaim:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top