P : bbs rz 6.5x15 4x100

P : bbs rz 6.5x15 4x100

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
uzmi u ruke mobitel i jos jednom pogledaj,momak te je zvao u 17.04 pa u 05 pa 14 pa u 27minuti i ti si mu prekido. onda sam te ja zvau u 17.32 i javio si mi se i rekao sam i da zovnes covjeka posto te cekao covjek.

Ti ga kao zoves i rekao si mu da ti feluge nedas za 220MARAKA dAsu te feluge vrjednije vise i da znas da ces ih prodat sa momkom su bila jos dvojca i mogu ton potvrditi. ja sam ti ponudio 210 i rekao sam momku da jih nedas za te pare nego za 220 zato momak kad te 2 put zvao imao je te pare TIH 10MARAKA.

I BAS KAD SE VAS DVOJCA DOGOVORITE U PET SATI TEBI KAO MUSTERIJE DOSLE. DA NESERI. MOZDA TI TATA NIJE DAO AVTO PA NISI MOGAO OTJERAT.....

CARE NA OVOM FORUMU SAM NEKO VREME I KUPIJO SAM SIGURNO ROBE ZA 1500 DO 2000MARAKA I SA SVIM STO SAM SE DOGOVORIO BILI FERR I DRZALI SE TOGA,OSIM TEBE.

ALI SAD ZNAM DA NEJMA RASTA SA TOBOM ULAZITI U POSAO!!!!



I de mi reci bogati te MUSTERIJE kad su bile onda su kupile feluge,ja mislim da treba ona ovaj oglas da se brise jer je roba prodana,ILI SI SAM NABIJO U TRI KRASNE....

A I OVO STO SI NAPISAO

Ok, slazem se da sam trebao sacekati tog tvog rodjaka prvo, mozda, da si bio ozbiljniji sto se cijene tice, ili da si bar imao bolji razlog zasto bih ti ja spustio dodatno 40km

PA SAM SI DAO U OGLAS DA DAJES ZA 230 MARAKA
TEBI JE BAS ZAPELO ZA 10 MARAKA sta trebas za lizalo ili stvarno neznas sta pises.[/font]
 
Legend
sefo27 je napisao(la):
uzmi u ruke mobitel i jos jednom pogledaj,momak te je zvao u 17.04 pa u 05 pa 14 pa u 27minuti i ti si mu prekido. onda sam te ja zvau u 17.32 i javio si mi se i rekao sam i da zovnes covjeka posto te cekao covjek.

Ti ga kao zoves i rekao si mu da ti feluge nedas za 220MARAKA dAsu te feluge vrjednije vise i da znas da ces ih prodat sa momkom su bila jos dvojca i mogu ton potvrditi. ja sam ti ponudio 210 i rekao sam momku da jih nedas za te pare nego za 220 zato momak kad te 2 put zvao imao je te pare TIH 10MARAKA.

I BAS KAD SE VAS DVOJCA DOGOVORITE U PET SATI TEBI KAO MUSTERIJE DOSLE. DA NESERI. MOZDA TI TATA NIJE DAO AVTO PA NISI MOGAO OTJERAT.....

CARE NA OVOM FORUMU SAM NEKO VREME I KUPIJO SAM SIGURNO ROBE ZA 1500 DO 2000MARAKA I SA SVIM STO SAM SE DOGOVORIO BILI FERR I DRZALI SE TOGA,OSIM TEBE.

ALI SAD ZNAM DA NEJMA RASTA SA TOBOM ULAZITI U POSAO!!!!



I de mi reci bogati te MUSTERIJE kad su bile onda su kupile feluge,ja mislim da treba ona ovaj oglas da se brise jer je roba prodana,ILI SI SAM NABIJO U TRI KRASNE....

NIJE ISTINA !!
NIKO NIJE PONUDIO 220KM, NITI SAM JA REKAO STA, NITI ON, PITAO SAM GA U RAZGOVORU PRIJE 16h KOLIKO IMAS PARA, REKAO JE 210, I TO JE TO !!

Prvi put, cim je dosao na pumpu rekao sam mu da saceka jer je dosla musterija, i jeste, felge su vec otisle, nisu kod mene, nadam se da to ne moram dokazivat, ili pak moram?
http://pik.ba/mojpik/aktivni/nokici
tu imaju sve moje transakcije, i svaka je uredna, ja ne znam skim ti poslujes kad saljes ljude sa 210km da ti kupe nesto sto kosta 250? mozda to u sloveniji tako ide, ovdje ne ide..
Ja jesam spustio par puta dok je covjek bio gore, jer smo razgovarali o prodaji felgi, i covjek je na kraju naravno uzeo felge.. ja sam prvi put kad je zvao rekao da je musterija tu i da saceka.. jer sam i ja cekao njegov poziv vise od pola h..
Opet ponavljam, nije bilo ok ni s moje strane, sto sam prihvatio da neko dodje gledat felge, ako smo vec "dogovorili" ali si i ti jako neozbiljan, i sada da ponudis 250€ ne bi ti prodao felge..
Toliko o tome, nemoj vise da me prozivas molim te.
Sve najbolje!

sefo27 je napisao(la):
Ok, slazem se da sam trebao sacekati tog tvog rodjaka prvo, mozda, da si bio ozbiljniji sto se cijene tice, ili da si bar imao bolji razlog zasto bih ti ja spustio dodatno 40km

PA SAM SI DAO U OGLAS DA DAJES ZA 230 MARAKA
TEBI JE BAS ZAPELO ZA 10 MARAKA sta trebas za lizalo ili stvarno neznas sta pises.[/font]
Da, ovo sam na pisao ali za raju s foruma, tebe i ne poznajem, a sa tom pricom da imas samo 210km, nebi ti prodao ni za 230, realno..
Mislim, odakle sad tih dodatnih 10km, nasao na cesti jel ?
pazi druze, smjesan si fkt, brukas se ovdje pred ljudima..
kazem ti, felge nisu za tebe i zdravo..
 

IGY

Član
drago mi je da ste to rijesili
noke znaci felge su prodane oglas ide na lock

a sefo ubuduce ako se cijenkas i ne uspije ti cijenkanje nemoj prozivati raju po forumu i dizati prasinu

lock
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top