P : bbs rz 6.5x15 4x100

P : bbs rz 6.5x15 4x100

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
nanovo ofarbane i ispolirane
sa cepovima
slika-62582-2011-08-1312586842-velika.jpg

slika-62582-2011-08-1312592326-velika.jpg

slika-62582-2011-08-1312622907-velika.jpg

slika-62582-2011-08-1312574950-velika.jpg


cijena 300km

061 360 783
 
Legend
bump
250km
bez guma !!

http://pik.ba/artikal/2228106/prodajem-felge-bbs-6-5x15-4x100-/
 
Član
ti nisi nimalo posten....
zajebo si mene i mog druga,covjek te cekao 1.30 sahata
i dosao na benzisku i 30 min te zvao a ti njemu Prekidas.
a znas da je bilo dogovoreno za 210km ti si rekao jos cenera i drug je imao i mislio dati. znaci 220km.

a sta koji ***** prodajes za 230km i onda jos govoris to ce se prodati za vise para ja to znam.
COVJECE AKO VEC ZNAS ZA KOLIKO MOZES PRODATI NAPISI KOJU CJENU HOCES.
SANSKI MOST I SARJEVO NIJE BLIZU AKO NISI SKOPCO.

PEDERCINA SI ISPAO TAKVA DA TE NEJMA,I DABOGDA IH PRODO ZA DUPLO MANJE NEGO STO HOCES,JER SI PRVIKOJI ME OVAKO ZAJEBAO!!!!

a svaki mjesec kupujem iz sarajeva i vozim u sloveniju.[/i]
 

IGY

Član
ajd malo ohanite sa komentarima, neka se javi noke i objasni situaciju, ako je moze objasniti, nema potrebe da sad svi pisete neke nebuloze......
 
Član
igi zar nije bio sa noketom slican slucaj kada je prodao jajaste felge u hrvatsku i onda nakon prozivki vratio pare?
 

IGY

Član
prozor je napisao(la):
igi zar nije bio sa noketom slican slucaj kada je prodao jajaste felge u hrvatsku i onda nakon prozivki vratio pare?

jeste, ne branim ja nikoga, niti sam na necijoj strani
samo ne treba odmah pljuvati po njemu dok on ne iznese svoje misljenje i razlog sto se to desilo, mozda ima opravdan razlog a ne odmah ovako javno ga vjesati, ako ne bude nekog opravdanog razloga nego se ponovi ono od ranije mislim da mu trajni ban ne gine
 
Legend
sefo27 je napisao(la):
ti nisi nimalo posten....
zajebo si mene i mog druga,covjek te cekao 1.30 sahata
i dosao na benzisku i 30 min te zvao a ti njemu Prekidas.
a znas da je bilo dogovoreno za 210km ti si rekao jos cenera i drug je imao i mislio dati. znaci 220km.

a sta koji ku*ac prodajes za 230km i onda jos govoris to ce se prodati za vise para ja to znam.
COVJECE AKO VEC ZNAS ZA KOLIKO MOZES PRODATI NAPISI KOJU CJENU HOCES.
SANSKI MOST I SARJEVO NIJE BLIZU AKO NISI SKOPCO.

PEDERCINA SI ISPAO TAKVA DA TE NEJMA,I DABOGDA IH PRODO ZA DUPLO MANJE NEGO STO HOCES,JER SI PRVIKOJI ME OVAKO ZAJEBAO!!!!

a svaki mjesec kupujem iz sarajeva i vozim u sloveniju.[/i]

Ajde da i ja napisem svoju verziju, pa onda nek ovi dusmani koji su se vec nadovezali budu zadovoljeni..
Zelim samo da potvrdis sve ovo sto cu ja ispod napisati, pa cemo kasnije razgovarat na temu ko je koga "zajebao", napisat cu sve kako je bilo, ti reci ako nije, pa cu ja onda fino objavit..
Jesi li mi jutros poslao poruku u 7:32 sljedeceg sadrzaja? Citiram :
"Rodak je krenuo za sarajevo. Ako odlucis za 200km. javi. A ako ne onda sretno naprjed."

U razgovoru sam ti rekao da ne zelim spustati cijenu i da je to ta cijena

Nakon toga si napisao : vrijeme 07:37
Momak ima sa sobom 210maraka. Anije bio samnom, daj je bio ja bi mu dao pare. Ako odlucis ima 210 maraka to je sve. Javi ja mu sad javim i on je u sarajevu u 12.99 samoo boj mu posaljem. Eto javi ti odluci slobodno,ipak ide za koji dan nova godina a sutra mi je rodendan sine nejma se para"

Tad sam ti odgovorio da bi se dalo razgovarat o cijeni, stim da apsolutno nisam pristao na 210 maraka koje ti spominjes, tj rekao sam ti nek doda jos bar cenera..

Nakon toga si napisao : 08:47
Cuo sam se sa njim malo prije, nista on kad sve sredi u sarajevu, Zove te pa se dogovorite,ok

Tvoj broj je 065025515 ?
Culi smo se u 19:59 kada si zaprijetio da ces me ocrnit na bhtu, jel ti uspjelo ? jesi li sretan sto ti se par ovih dusmancica javilo i reklo da se slaze sa tvojom poganom izjavom ?

Rodjakov broj ti je 061261415 jel tako ?
Taj broj je mene danas zvao u 14:40 i rekao mi da ima jos jedan sat posla u Sarajevu i da ce mi se javit. U razgovoru sam ga pitao koliko ima para, rekao je 210 i apsolutno nije spomenuo te dodatne pare, koje sam ja rekao..
Da se razumijemo, meni tih 10km nista ne znaci, ali ta prica da ima sa sobom 210km i da nema vise bla bla bla ne pali, mislim ono, mozda to kod tih tvojih slovenaca prolazi, meni je to zvucalo jako neozbiljno i tu sam odmah htio prekinuti saradnju, no mislio sam da si ozbiljniji, stoga sam i ja postupio kako jesam.. no da nastavim

Nakon toga me je zvao u 17:09 i rekao da li mi odgovara da se nadjemo na pumpi, rekao sam da mi je u medjuvremenu dosla musterija, jer je proslo vise od sat vremena, u medjuvremenu je covjek nazvao, dosao, pogledao felge i bio je u garazi dok je tvoj rodjak zvao da je dosao dole, javio sam mu se u 17:09 i rekao da priceka malo da vidim hoce li covjek uzeti felge..
nakon toga je zvao u 17:29, ja sam ga ukinuo jer sam pricao sa covjekom jos uvijek, razmisljao je hoce li uzeti ili nece, onda si ti nazvao u 17:32 i rekao da mu se javim, tada sam se ja javio u 17:39 i rekao da su felge prodate i da ih necu dati za 210km i to je to..

Ja ne znam kojih ti sat i po spominjes, po cemu si ti ispao fer a ja nisam ?
Ok, slazem se da sam trebao sacekati tog tvog rodjaka prvo, mozda, da si bio ozbiljniji sto se cijene tice, ili da si bar imao bolji razlog zasto bih ti ja spustio dodatno 40km
Zamolio bih da me ubuduce prozivate ako imate nesto konkretno, a ne ovako, a ti rildo ili kako vec, ako imas nekih privatnih razloga, javi se slobodno da i to rijesimo blizu si ;)
pozdrav !

prozor je napisao(la):
igi zar nije bio sa noketom slican slucaj kada je prodao jajaste felge u hrvatsku i onda nakon prozivki vratio pare?

Da i ovo kazem, jer dosta ljud ocigledno ne zna sta se tad desilo.
Ja sam prodao felge u HR, covjek koji je dosao po felge na autobusku stanicu, ubacio je felge u auto i imao je udes !
Sta se desilo za vrijeme udesa sa felgama, ja necu da nagadjam, niti znam.. Nakon toga, prozvan sam da sam ja kriv sto je covjek imao udes dok su moje felge bile u gepeku (ne na autu)..
Nakon toga sam ja prisao da vratim pare, stim da dobijem felge nazad, medjutim ispala je prica da sam ja uvalio felge koje su toliko lose, da se ne mogu napravit, kasnije su te flege napravljene i vec se voze na autu, a da ja vratim kao dio para.. Na sto naravno nisam pristao, poslije smo dogovorili da prodam jos jedan set za smijesne pare, i to je bila zadnja transakcija sto se tice mene i komplet tog dijela balkana.. zelim im sve najbolje..
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top