P:ATS CUP,2 felge s gumama

P:ATS CUP,2 felge s gumama

Član
2 komada ATS CUP,6 J 14-ke,u extra stanju,sa gumama,200 KM,moze zamjena za xenon H7:


Uploaded with ImageShack.us

2 alu. felge Borbet BS 15-ke 4x100,7 jota,ET 30,felge su u dobrom stanju,nisu krive i udarane,malo je zastita popucala na rubovima na falcu,ali nisu iskrzane.Cijena 150 KM fiksno.Moze zamjena za xenon H7.


Uploaded with ImageShack.us

2 alu. felge od Audija S3,u dobrom stanju,nisu krive i udarane,cijena 150 KM,moze zamjena za xenon H7:


Uploaded with ImageShack.us

2 gume za terence,235/70/R16,u ekstra stanju,cijena 120 KM:


Uploaded with ImageShack.us
 
Član
RE: P:Vise felgi i gume

pozz prijatelju u kojem si ti gradu , ako mi mozes poslati svoj broj na PM da se dog za ove gume za djipa pozz :D
 
Član
RE: P:Vise felgi i gume

Ej drug ako pase zamjena evo oglas za ove ATS 14ke mogu ici i bez guma javi na PM
 
Član
RE: P:Vise felgi i gume

kol'ko incha su ti ove audijeve ? nesto mi male izgledaju ko da su 15-ke...
 
Član
RE: P:Vise felgi i gume

GaRGa je napisao(la):
kol'ko incha su ti ove audijeve ? nesto mi male izgledaju ko da su 15-ke...

Felge su 17-ke,a ja nisam balavac da se igram na internetu,pa da objavljujem 15-ke pod 17-ke,felge su 17-ke 7,5 J,ET 32,nisu krive udarane i to je to!!Pozdrav
 
Član
RE: P:Vise felgi i gume

havver je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
kol'ko incha su ti ove audijeve ? nesto mi male izgledaju ko da su 15-ke...

Felge su 17-ke,a ja nisam balavac da se igram na internetu,pa da objavljujem 15-ke pod 17-ke,felge su 17-ke 7,5 J,ET 32,nisu krive udarane i to je to!!Pozdrav

Sto se ba lozis, nisi naveo velicinu pored slike pa te pitam...
 
Član
RE: P:Vise felgi i gume

GaRGa je napisao(la):
havver je napisao(la):
GaRGa je napisao(la):
kol'ko incha su ti ove audijeve ? nesto mi male izgledaju ko da su 15-ke...

Felge su 17-ke,a ja nisam balavac da se igram na internetu,pa da objavljujem 15-ke pod 17-ke,felge su 17-ke 7,5 J,ET 32,nisu krive udarane i to je to!!Pozdrav

Sto se ba lozis, nisi naveo velicinu pored slike pa te pitam...

Do mene je za to,nisam stavio greska,a malo je i do tebe,gdje ce S3 imati 15-ke..
 
Član
RE: P:Vise felgi i gume

Bump!!Prodane 2 gume 16-ke za terenca,nove cijene za felge ATS CUP,sa gumama 150 KM,bez guma 100 KM,Borbet BS 100 KM,Audi S3 i TT 100 KM!!
 
Član
RE: P:Vise felgi i gume

koliki je razmjer rupa za te 17" i imas li jos kakvih 17", 18" za bmw-a?
pozz
 
Top