P: Aluminijumske STYLE FELGE 18 5X100 golf 4, audi a3, alfa romeo modeli,skoda fabia,

P: Aluminijumske STYLE FELGE 18 5X100 golf 4, audi a3, alfa romeo modeli,skoda fabia,

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Na prodaju felge u dobrom stanju, 5x100, ET felgi je 35, 8jota, trenutno stanje felgi se moze vidjeti na slikama, po dogovoru mozemo napraviti povoljno kombinaciju da se urade feleg nanovo, da se prelakiraju profesionalno u boju po vasem izboru. Da naglasim, felge su skinute sa auta koje ima 200ks,, nikada nisu tresle, prilikom kocenja, ili pri vecim brzinama!!!!!!


same felge 450km, distancera 2kom 10mm sa sarafima100km,, 2 gume skoro nove dunlop sp port sa felgama 250 bez felgi 300
 
dunlop otisle, one druge dvije prilikom skidanja se poderale,,
ko hoce imam i 4 cocntunental 235 40 gume polovne mogu sezonu izgurat,
one su 170km,,
 
DO 15.02 DO 12:00 VRIJEDI snizenje,, fali mi kes za druge
felge nemam dovoljno, a momak me moze cekati najdalje do navedenog
dana,, do tada vazi snizenje sutra dan se felge pocinju pripremati za
filer i lakiranje u sivu boju i vracam ih na auto svoje, u slucaju da ih neko ne kupi ;)
 
Član
bucky_mb@yahoo je napisao(la):
DO 15.02 DO 12:00 VRIJEDI snizenje,, fali mi kes za druge
felge nemam dovoljno, a momak me moze cekati najdalje do navedenog
dana,, do tada vazi snizenje sutra dan se felge pocinju pripremati za
filer i lakiranje u sivu boju i vracam ih na auto svoje, u slucaju da ih neko ne kupi ;)
Je li jos uvijek snizenje?? koja je zadnja cijena?
 
jeste akcija jos moze proci ;) 300km same felge, sa gumama, 470 kontinental sve 4 solidno stanje,
mozda cu ubrzo za kljuc ici mozemo se dogovoriti i za prevoz, ako si ozbiljna musterija
 
Član
na prvoj slici djeluju ok dok su na ostalima lose?
jesu ispravne, mislim na to da nisu krive itd?

nisu u bas nekom stanju
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top