P:alu felge 18" 5x112

P:alu felge 18" 5x112

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Prodajem aluminijske felge 18", 8jota ET35..raspon sarafa 5x112, pasu na vw golf V,VI, passat, mercedes,audi.. felge bi se trebale ofarbati ili ispolirati posto imaju nekoliko ogrebotina od trotoar.. felge su bez guma... mislio sam ih staviti sebi na auto i pravit adaptere ali posto mi je FIAT jako glupo auto sto se tice zadnje glavcine i zadnjih klijesta NEMOGUCE je napraviti adaptere sa 5x112 na 4x98.. odustao sam s razocarenjem od ove verzije raspona rupa.. cijena 550KM.. izasle su me neki dan 1000KM s gumama a gume su otisle za 80KM jer po procjeni nisu vrijedile navodno vise.. samo kesh me interesuje.. evo slike nakon ii poduzeg teksta
2vcgwu8.jpg

98zfqv.jpg

vzypzk.jpg
 
Član
RE: P:alu felge 18" 5x112 400

400KM zadnja cijena za kesh, JAKOOOO HITNO, ko je bezobrazan i misli jos spustit cijenu posto je hitnu neka se i ne javlja, svi dogovori preko PP... HITNO!!!!
 
Član
:icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes::icon_rolleyes:

BUMP!!!!!!

:icon_question::icon_question::icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
elmir je napisao(la):
BUMP!!!!!
350KM zadnja najzadnja cijena.. HITNO!!!!

Ako nisu krive, varene i slicno onda ih smatraj prodanim. Nisi ostavio broj moba, tako da et kad procitas ovo, javi se ti meni, i slicno da se dog oko preuzimanja.
 
Član
nisu varene nisu krive prave ko strela slobodno odma vulkanizeru.. potrebno ih je samo ofarbati.. evo ti broj 062/615-861 znas da smo vec trgovali, dodji i pogledaj nismo daleko :D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top