P: A6 2.5 TDI

P: A6 2.5 TDI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Super Moderator
Imam povoljno dobrog audija kome treba
2000 godina 2.5 TDI 110kW, 6 brzina manual mjenjac, bež unutrasnjost ali nije koza, drvo u enterijeru, dvozonska klima, 16'' alu felge, maglenke, parking senzori i tako to i sve plastike su u boji auta tako da ljepse izgleda nema nista crno
audi je stvarno ocuvan i utegnut moze se doci probati ;)








znaci auto je regularno sve je super i ne prodajem ga jeftino zato sto nesto ne valja vec zato sto se kes trazi ;)
 
Član
RE: A6 2.5 TDI

buraz de mi reci kako se ponasa ovaj 2.5 tdi motor,skoro sam nesto u servisu pricao s ljudima,jer je meni trebao doci audi s istim motorom,rekli su mi da nije bas pohvaljen motor,da im duplo vise dolaze ovi nego oni 1,9tdi,sad mi ti reci tvoje utiske
 
Super Moderator
RE: A6 2.5 TDI

ArminM je napisao(la):
buraz de mi reci kako se ponasa ovaj 2.5 tdi motor,skoro sam nesto u servisu pricao s ljudima,jer je meni trebao doci audi s istim motorom,rekli su mi da nije bas pohvaljen motor,da im duplo vise dolaze ovi nego oni 1,9tdi,sad mi ti reci tvoje utiske

ovo mi je treci A6 sa 2.5 TDI
osjetljiv jeste nema se sta lagati ali uz odrzavanje moze i on da pregazi puno km bez problema
mana im je osjetljiva elektronika (jos pogotovo ako ima tiptronic mjenjac) i osjetljivi su na nase gorivo ako nadjes lose ali sad ti kazem uz odrzavanje nemas problema
hladnog ga niposto ne smijes gasati vec polako da se dobro dobro zagrije i onda nemas frke
a sto se tice brzine auto ide i vise nego dobro pogotovo sa manualnim mjenjacem ;)
 
Član
RE: A6 2.5 TDI

allroad je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
buraz de mi reci kako se ponasa ovaj 2.5 tdi motor,skoro sam nesto u servisu pricao s ljudima,jer je meni trebao doci audi s istim motorom,rekli su mi da nije bas pohvaljen motor,da im duplo vise dolaze ovi nego oni 1,9tdi,sad mi ti reci tvoje utiske

ovo mi je treci A6 sa 2.5 TDI
osjetljiv jeste nema se sta lagati ali uz odrzavanje moze i on da pregazi puno km bez problema
mana im je osjetljiva elektronika (jos pogotovo ako ima tiptronic mjenjac) i osjetljivi su na nase gorivo ako nadjes lose ali sad ti kazem uz odrzavanje nemas problema
hladnog ga niposto ne smijes gasati vec polako da se dobro dobro zagrije i onda nemas frke
a sto se tice brzine auto ide i vise nego dobro pogotovo sa manualnim mjenjacem ;)

tako nesto sam i cuo,kad sam se raspitivao o tome govorili su mi niposto taj motor,a kad je to prestalo biti aktuelno,kad sam odustao od toga audija onda sam poceo primjecivati na nasim putevima koliko ih ima sa 2.5 motorom,i sad se kajem sto nisam uzeo,,vozim cesto 1,9 tdi,petak,,ide i vise od ocekivanog,vjerujem da ovaj tvoj ide i bolje.;)
 
Super Moderator
RE: A6 2.5 TDI

ArminM je napisao(la):
allroad je napisao(la):
ArminM je napisao(la):
buraz de mi reci kako se ponasa ovaj 2.5 tdi motor,skoro sam nesto u servisu pricao s ljudima,jer je meni trebao doci audi s istim motorom,rekli su mi da nije bas pohvaljen motor,da im duplo vise dolaze ovi nego oni 1,9tdi,sad mi ti reci tvoje utiske

ovo mi je treci A6 sa 2.5 TDI
osjetljiv jeste nema se sta lagati ali uz odrzavanje moze i on da pregazi puno km bez problema
mana im je osjetljiva elektronika (jos pogotovo ako ima tiptronic mjenjac) i osjetljivi su na nase gorivo ako nadjes lose ali sad ti kazem uz odrzavanje nemas problema
hladnog ga niposto ne smijes gasati vec polako da se dobro dobro zagrije i onda nemas frke
a sto se tice brzine auto ide i vise nego dobro pogotovo sa manualnim mjenjacem ;)

tako nesto sam i cuo,kad sam se raspitivao o tome govorili su mi niposto taj motor,a kad je to prestalo biti aktuelno,kad sam odustao od toga audija onda sam poceo primjecivati na nasim putevima koliko ih ima sa 2.5 motorom,i sad se kajem sto nisam uzeo,,vozim cesto 1,9 tdi,petak,,ide i vise od ocekivanog,vjerujem da ovaj tvoj ide i bolje.;)

ma brate samo odrzavat i ne brini nista ;)
ako budes zainteresovan samo javi dajem ga jeftinije ;)
 
Super Moderator
Ima i Zeder zaboravio sam rec a i farovi su mu kristalno cisti sto je rijetkost za ovu sesticu
ocuvana stvarno
na satu pise oko 170 000 drug ja sam je uzeo prije 2-3 dana i vozamo je super je auto stvarno i dajemo je jeftino jer treba kesa
12 000 za kes i vozi je

koje auto imas druze za zamjenu ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top