oznaka GTI

oznaka GTI

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
[kontam kad sam uzeo auto... kazhu gti tdi je... gti je oprema a dizel 1.9tdi150 ks golf 4... a koliko znam i golf 4 gti ima 150 ks.. 1.8T motor... pa me interesuje... jel se moj mozhe zvati GTI-om?? inache nema nikakve oznake... na gepeku...
[/quote]

ma ipak ti njega zovi TDi :)
 
Član
GTi_Freak je napisao(la):
[kontam kad sam uzeo auto... kazhu gti tdi je... gti je oprema a dizel 1.9tdi150 ks golf 4... a koliko znam i golf 4 gti ima 150 ks.. 1.8T motor... pa me interesuje... jel se moj mozhe zvati GTI-om?? inache nema nikakve oznake... na gepeku...

ma ipak ti njega zovi TDi :)
[/quote]

meni neshto draze GTI:D
 
Super Moderator
bulex je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
bulex je napisao(la):
GTI Dizel?? what about that?

ne kontam ti ovaj post ?
sta si time htio reci
imas gti tdi, kod golfa trice, gti oprema a tdi motor 110ks

to je bio top of the line

kontam kad sam uzeo auto... kazhu gti tdi je... gti je oprema a dizel 1.9tdi150 ks golf 4... a koliko znam i golf 4 gti ima 150 ks.. 1.8T motor... pa me interesuje... jel se moj mozhe zvati GTI-om?? inache nema nikakve oznake... na gepeku...

ako je 1.9TDI 150 KS to je onda najjaca verzija 1.9TDI... Sva slova su mu onda crvena i to je rijetko auto ja ih ukupno nisam 5 vidio...
a ako je GTD onda je to isto GTI samo diesel... ima i golf 5 sa oznakom GTD (ali su rijetki), izgleda potpuno isto ko GTI samo motor diesel naravno... mozda grijesim ne znam :icon_biggrin: !?!?
 
allroad je napisao(la):
bulex je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
bulex je napisao(la):
GTI Dizel?? what about that?

ne kontam ti ovaj post ?
sta si time htio reci
imas gti tdi, kod golfa trice, gti oprema a tdi motor 110ks

to je bio top of the line

kontam kad sam uzeo auto... kazhu gti tdi je... gti je oprema a dizel 1.9tdi150 ks golf 4... a koliko znam i golf 4 gti ima 150 ks.. 1.8T motor... pa me interesuje... jel se moj mozhe zvati GTI-om?? inache nema nikakve oznake... na gepeku...

ako je 1.9TDI 150 KS to je onda najjaca verzija 1.9TDI... Sva slova su mu onda crvena i to je rijetko auto ja ih ukupno nisam 5 vidio...
a ako je GTD onda je to isto GTI samo diesel... ima i golf 5 sa oznakom GTD (ali su rijetki), izgleda potpuno isto ko GTI samo motor diesel naravno... mozda grijesim ne znam :icon_biggrin: !?!?

grijesis li grijesiss...:lol::lol::lol:
 
Član
allroad je napisao(la):
bulex je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
bulex je napisao(la):
GTI Dizel?? what about that?

ne kontam ti ovaj post ?
sta si time htio reci
imas gti tdi, kod golfa trice, gti oprema a tdi motor 110ks

to je bio top of the line

kontam kad sam uzeo auto... kazhu gti tdi je... gti je oprema a dizel 1.9tdi150 ks golf 4... a koliko znam i golf 4 gti ima 150 ks.. 1.8T motor... pa me interesuje... jel se moj mozhe zvati GTI-om?? inache nema nikakve oznake... na gepeku...

ako je 1.9TDI 150 KS to je onda najjaca verzija 1.9TDI... Sva slova su mu onda crvena i to je rijetko auto ja ih ukupno nisam 5 vidio...
a ako je GTD onda je to isto GTI samo diesel... ima i golf 5 sa oznakom GTD (ali su rijetki), izgleda potpuno isto ko GTI samo motor diesel naravno... mozda grijesim ne znam :icon_biggrin: !?!?

zadnjeg GTD sam vidio na mk3 nishta nakon toga
 

Eko

Član
Jos da nisi progrijesio podforum bilo bi dobro :D al eo prebacicu ja.

a GTI znaci Gran Turismo Injection.
 
Član
ja kako znam da je gti tdi samo operma od gtija.....ak se ne varam......a na dizele ovisi o boji slova.....
 
Član
bulex je napisao(la):
.nOKe je napisao(la):
bulex je napisao(la):
GTI Dizel?? what about that?

ne kontam ti ovaj post ?
sta si time htio reci
imas gti tdi, kod golfa trice, gti oprema a tdi motor 110ks

to je bio top of the line

kontam kad sam uzeo auto... kazhu gti tdi je... gti je oprema a dizel 1.9tdi150 ks golf 4... a koliko znam i golf 4 gti ima 150 ks.. 1.8T motor... pa me interesuje... jel se moj mozhe zvati GTI-om?? inache nema nikakve oznake... na gepeku...

ma kako GTI ima manje konja od Octavie RS
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
bio je 4 GTI TDI V6 4Motion...to je onaj 2.5 u njemu...znaci tu je u pitanju samo oprema...

prvi put cujem za takvog golfa... serijskog nema sa 2.5 tdi motorm i on je petak kolko ja znam
 
Član
Faya_M5 je napisao(la):
bio je 4 GTI TDI V6 4Motion...to je onaj 2.5 u njemu...znaci tu je u pitanju samo oprema...
ovo nije TDI, ima V6 motor bemzin... 2.8 V6

a TDI sve crveno ima 150 PS i pogon na sva 4 točka

a G4 GTI ima od 150 PS i od 180 PS.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top