Ozivio je

Ozivio je

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
nismo je napisao(la):
kad je probna voznja

Druze pravo da ti kazem nemam pojma.Maloprije sam probao i naisao na problem.Kvacilo neodvaja i nemoze se ubaciti u brzinu kad je upaljen.Sutra vadim masinu na sto posto sam nasao na tri mjesta da kapa ulje pa cu usput i mjenjac otvoriti da vidim sta je.U ponedeljak pravim ugovor tako da bi do srijede trebao biti registrovan ako sve bude kako treba.Ako sutra nadjem neko sranje kad otvorim kvacilo necu ga registrovati dok to nerijesim.
 
Administrator
to sto ne mozes ubaciti u brzinu kad je upaljen se desavalo meni na NISSAN-u i nije bilo dobro ozraceno kvacilo....
lupam al mozda je neka glupost ne znam kako funcionise (koliko je na motoru slicno kao auto)
 
Član
nismo je napisao(la):
to sto ne mozes ubaciti u brzinu kad je upaljen se desavalo meni na NISSAN-u i nije bilo dobro ozraceno kvacilo....
lupam al mozda je neka glupost ne znam kako funcionise (koliko je na motoru slicno kao auto)

Upravo rijesen problem.Probna voznja legla.Znas me druze kakav sam.Ja nebi zaspao smirom veceras da nisam rijesio.Extra ide i prima gas kao raketa.Sutra slijedi sastavljanje plastika i jos kojekakvih sitnica.
 
Član
Extra,sretno..Nego ja se bas ne razumijem,koji je ovo motor?I jel naked ili ima sve plastike ?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top