oz felge gdje kupiti i cjene ??????????

oz felge gdje kupiti i cjene ??????????

Član
Inace kako kaze naslov gdje kupiti oz felge cjene me zanimaju najvise i dal ta radnja koju predlozite daje popust u slucaju kupovine i felgi i guma za iste felge .

AJDE VI STE UHODANI VEC ZNATE GDJE KAKO JA PRVI PUT KUPUJEM NOVE FELGE I GUME .

PRIMJERI FELGI ISPOD ::::::: 17 ILI 18 JOS SAM NEODLUCAN
 
Početnik
lijevo na slici su ti OZ Gemini (imao sam ih na prosloj astri i nikad sebi necu oprostiti sto sam ih prodao)
Imas kod Amera iz TZ koliko se sjecam, imas u Sarajevu na stanici trolejbuskoj poslije zeljinog stadiona prema dobrinji, vidi s muhom iz Caraudia (mozda ti moze narucit sta), i vidi s Taxi Bar-om...

Mozas znati koju velicinu hoces, koji je raspon sarafa, Et i sl. ako nista koje auto vozis pa da ti ljudi kazu sta je preporucljivo!

pozz
 
Član
zanimaju me bas one GEMINI stvarno su lijepe , ako njih nema onda one 35ANIVERSARY

inace felge su za golfa 4 raspon 5x100 ,velicina neznam dali ima 15-eske

kod amera sam ih i gledao u volanu a neznam samo cijene, znam da nudi on neki popust za kupovinu felgi zajdeno sa gumama ,
gume bi uzeo 195/50/R15

znaci odlucio sam se za ove aniversari 15-eske i gume kakve da nisu skupe ni jeftine 195/50/R15=CJENA KM??????????????????????????????
 
N

nenad

ELVIR__T je napisao(la):
Inace kako kaze naslov gdje kupiti oz felge cjene me zanimaju najvise i dal ta radnja koju predlozite daje popust u slucaju kupovine i felgi i guma za iste felge .

AJDE VI STE UHODANI VEC ZNATE GDJE KAKO JA PRVI PUT KUPUJEM NOVE FELGE I GUME .

PRIMJERI FELGI ISPOD ::::::: 17 ILI 18 JOS SAM NEODLUCAN

ELVIR__T je napisao(la):
zanimaju me bas one GEMINI stvarno su lijepe , ako njih nema onda one 35ANIVERSARY

inace felge su za golfa 4 raspon 5x100 ,velicina neznam dali ima 15-eske

kod amera sam ih i gledao u volanu a neznam samo cijene, znam da nudi on neki popust za kupovinu felgi zajdeno sa gumama ,
gume bi uzeo 195/50/R15

znaci odlucio sam se za ove aniversari 15-eske i gume kakve da nisu skupe ni jeftine 195/50/R15=CJENA KM??????????????????????????????

Jel ti znas uopste sta hoces ili onako pises? 17 ili 18? Sa gumama 15"? Gemini ili Anniversary? WTF :icon_question:
 
Početnik
ispod 17-ki ne pomisljaj, ako ces vec kupovati sve novo onda kupi kako Bog zapovjeda, sta ce ti koji dzavo 15-ke, ne vozis lupa nego cetvorku!
 
Član
nenad je napisao(la):
ELVIR__T je napisao(la):
Inace kako kaze naslov gdje kupiti oz felge cjene me zanimaju najvise i dal ta radnja koju predlozite daje popust u slucaju kupovine i felgi i guma za iste felge .

AJDE VI STE UHODANI VEC ZNATE GDJE KAKO JA PRVI PUT KUPUJEM NOVE FELGE I GUME .

PRIMJERI FELGI ISPOD ::::::: 17 ILI 18 JOS SAM NEODLUCAN

ELVIR__T je napisao(la):
zanimaju me bas one GEMINI stvarno su lijepe , ako njih nema onda one 35ANIVERSARY

inace felge su za golfa 4 raspon 5x100 ,velicina neznam dali ima 15-eske

kod amera sam ih i gledao u volanu a neznam samo cijene, znam da nudi on neki popust za kupovinu felgi zajdeno sa gumama ,
gume bi uzeo 195/50/R15

znaci odlucio sam se za ove aniversari 15-eske i gume kakve da nisu skupe ni jeftine 195/50/R15=CJENA KM??????????????????????????????

Jel ti znas uopste sta hoces ili onako pises? 17 ili 18? Sa gumama 15"? Gemini ili Anniversary? WTF :icon_question:

iskreno da ti kazem neznam nija sta hocu prekontavam se dali 15 ili nesto vece npr 17 18


zmayich je napisao(la):
ispod 17-ki ne pomisljaj, ako ces vec kupovati sve novo onda kupi kako Bog zapovjeda, sta ce ti koji dzavo 15-ke, ne vozis lupa nego cetvorku!

nerazumijem se ja toliko u to iskreno a sigurno je da bi vece bile bolje samo cijena koci novac nece biti problem do odredene granice naravno

sve sto zelim da znam jeste cjenu eto felge 18-ke 35 aniversari i pristojne gume koja bi isla uz nju npr. 200/50/r18

netrazim nista puno cijena me zanima samo
a to cu da uzmeme sve kada se vratim iz afganistana

izgleda ce biti najbolje da odem kod amera u volan i fino sve provjerim !!!!!!!!
 
Član
naravno, ili mu se javi na mail pa pitaj za cijenu kompleta
ali prvo skontaj sta hoces i sta trazis ;)

i onako odokativno :D mislim da bi ti za 17'' sa gumom izaslo bar 800KM (komad)
al opet pitaj za tacnu cijenu
 
Član
kavaz je napisao(la):
naravno, ili mu se javi na mail pa pitaj za cijenu kompleta
ali prvo skontaj sta hoces i sta trazis ;)

i onako odokativno :D mislim da bi ti za 17'' sa gumom izaslo bar 800KM (komad)
al opet pitaj za tacnu cijenu

wow malo previse za mene kontao sam do 2000 km sve da me izade jbg nekako mi previse

sta bi mogao dobiti do 2000 km znaci npr 15-tke 195/50/r15 nes onako fino za g4
soory na mojoj neupucenosti i neznanju .
 
N

nenad

Kontaktiraj Ljuboja, uzmi od njega kakve polovne i kraj. Nemoj dzaba bacati pare na 15ke, male su ti one za Golfa 4 i neces biti zadovoljan izgledom a daces dosta para za nove. Kod mene na Puntu 15" i na proljece prelazim na 16ke :D

http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=5893
 
Član
nenad je napisao(la):
Kontaktiraj Ljuboja, uzmi od njega kakve polovne i kraj. Nemoj dzaba bacati pare na 15ke, male su ti one za Golfa 4 i neces biti zadovoljan izgledom a daces dosta para za nove. Kod mene na Puntu 15" i na proljece prelazim na 16ke :D

http://www.bhtuning.com/member.php?action=profile&uid=5893

ma znam druze jbg da je malo
mah najbolje ce bit kad se vratim iz afganistana da kontaktiram ljuboja i vidim sta trenutacno ima za ponuti za g4

izgleda sve ove felge iz radnja sve preskupeee
 
Član
jbg novo je novo :D
sve ima svoju cijenu ..

al mozes naci dosta dobre felge na piku, ili kod ljuboja, on ima svega
al pogledaj na piku onako neobavezno kakvih sve ima, iznenadices se :icon_biggrin:
 
Član
I ja bi ti preporucio te 200/50/18 gume ;)

Ili ako se vec razmisljas izmedju 15-ki i 18-ki, razmisli i o polovnim 20-kama ;)
 
Član
gdjes 15" na golfa 4 :icon_eek: minimalno 16", a i one su male... a nove 16" ili 17", eto nek su 300km komad, pa jos gume... nabere se poprilicno. A moze se naci finih polovnih sa gumama, kod polovnih vriijedi traziti koji mjesec, pa cesto naleti nesto ko" novo a povoljno :icon_smile:
 
Top