Ovako ce izgledati moj oglas

Ovako ce izgledati moj oglas

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

Eko

Član
Danas pricam s jaranima nest o autima, ha hu... i kaze prodaje se neko auto ( al fkt ) vozala ga neka nana ovo ono ..
reko ja cu kad budem prodavao istu pricu, valjda ce mi povjerovati :

P : Golf mk2 GTI 16v 139 ps 1990 god.

garaziran, odrzavan, ocuvan .. usluga prijatelju tacnije nani jednoj staroj, vozila ga samo nedeljom do granapa i to je to.





da li bi iko povjerovao hahah
 
Član
to je ona nana sto sam ja cuo za nju. trebala je Nitro direktni staviti, al ispala joj neka honda s 700 ks jeftino pa prodaje ovo ?

btw. sjecam se jednom na auto putu do granapa kada sam isao, na 240 je proletila samo tako, meni mjenjac odmah duzi postao za 10% :D
 

Eko

Član
hahahaha ne znam da li je to ta ... ova kaze da ga nije stisnula nijednom preko 1500 rpm , sad ne znam jbg :lol:
 
Član
joj al jest mrzim kad tako pricaju suplju pricu kao zena vozila,garaziran,samo nedeljom voze,xexex
 
Član
:lol::lol::lol:
imam ja jarana sverces i kad je prodavo auto kaze nekoj zeni:
vozo ga dedo samo kad je unuka vozio u obdaniste i petkom na djumu :lol:
 

Eko

Član
arminnn je napisao(la):
:lol::lol::lol:
imam ja jarana sverces i kad je prodavo auto kaze nekoj zeni:
vozo ga dedo samo kad je unuka vozio u obdaniste i petkom na djumu :lol:


hahaha et vidis tako te price ha hu :lol:
 
N

nenad

"Dovezo ga iz Njemacke tamo ga samo svestenik vozio samo nedeljom, evo u pretincu i Biblija ostala" :lol:
 
Član
PEROX je napisao(la):
joj al jest mrzim kad tako pricaju suplju pricu kao zena vozila,garaziran,samo nedeljom voze,xexex

žena vozila, takvi se baš i ne prodaju odma, treba računat na sjeban ovjes od ne zaobilaženja rupa, lamelu pri kraju i tak to...

najbolje napisat vozio umirovljenik, to se podrazumjeva neki tip da ga je vozio godinama, mazio i pazio, servisirao, sve original, bez gaženja... to ide
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top