Ovaj muamerR1 jos ziv

Ovaj muamerR1 jos ziv

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
kako ste ludi to je cudo :)) cuj satovi radjeni hahahaha...ovom bas fali cifri...tj. serijski ne moze pokazati preko 299 nema broj 3 u prvoj cifri,a inace po gps-u mjereno ide preko 315 u sestoj..dok meni prokuca blokada na 290 ali u cetvrtoj hehe peta vec bude preko 300 i jos ima citava sesta..a sve serijsko
 
lov2xlr8 je napisao(la):
muamere cuvaj se murije sto svrlja po youtube,znas da su poceli
a motor zvijer :)

hocu drug ;) a ima jeno 50 muamera sto voze motore u bih ;) pa neka idu od kuce do kuce...a svakako je kraj sto se tice k8-ice ide k9-ka :)))) nego reko da se ukljucim na temu,a morao se i reg. a ima tu i prvi dio ovog klipa pored akve,tu ide do kraja skoro :))) 299 peta i onda jos sesta nekih 10 kmh..a imaju i prema visokom klipovi,dobro tu moze svako voziti preko 300 a najvaljujem klip i pored televizije 299 !!! sto je bezveze sa ovim suzukijem
 
Član
lov2xlr8 je napisao(la):
muamere cuvaj se murije sto svrlja po youtube,znas da su poceli
a motor zvijer :)

Malo na ovo pripazi, prije svega zbog ovog foruma. Nisam siguran kako bi preko youtube dobili podatke o tebi, al preko foruma mogu, posto je u BiH. I ubuduce na video klipovima napisi, dajte nam stazu, da ovako ne vozimo po cesti :D
 
lov2xlr8 je napisao(la):
samo se ti cuvaj tih brzina,hebes clipove :)

ok fala tebi drug,nego ovo se samo reg. radi one price za satove da je nesto radjeno...ko bi na novom motoru od 25.000 KM dirao satove, a ima stotine klipova na youtube sa istim modelom.I fino se vide ubrzanja i maksimalna brzina itd..ali tesko je to shvatit, kada neko samo vozi auto

Pozz i goodbye :))).
 
Član
svaka ti cast brate...i ja sam lud za brzinom al ovako voziti...jos kad sam vidio da si u onu krivinu uletio sa 230 i prosao izmedju ona 2 auta sa 250 km/h...neznam sta bih ti rekao...(za to stvarno treba imati muda)...svaka cast jos jednom...i sledeci put zumiraj malo na kameri da se bolje vidi brzina...:D:D:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top