Ovaj muamerR1 jos ziv

Ovaj muamerR1 jos ziv

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Svaka mu cast, gledao sam jos prije druge klipove, lik ocito zna sta radi.

Mada ovo proljetanje izmedju dva auta ovom brzinom bas i ne djeluje najpametnije... :)

Nek mu je sretno.
 
Član
ma nema tog koji zna,pa znas kako kazu za motoriste - imaju 2 vrste motorista to su : Oni koji su pali i oni koji ce pasti
 
Član
neznam ljudi sve je to ok al cisto sumnjam da je njemu nesto uredu sa satom kad je usporio i ide on ono kraj kamiona na satu 140km/h koliko to kamion ide 120?pogledajte malo bolje ide kraj kamioona na 140 neprelazi ga jos i ono ubrza.. neznam.. lud je skroz..
 
Član
elmir je napisao(la):
neznam ljudi sve je to ok al cisto sumnjam da je njemu nesto uredu sa satom kad je usporio i ide on ono kraj kamiona na satu 140km/h koliko to kamion ide 120?pogledajte malo bolje ide kraj kamioona na 140 neprelazi ga jos i ono ubrza.. neznam.. lud je skroz..

znate li vi koliko je 300 km/h???
u svakoj sekundi se pređe 85m!!!!
udaljenost između dvije bandere je priblizna tome
to znaci da se na videu jedva mogle primjetiti bandere...

ne znam mozda grijesim..
 
Član
slazem se ne osporavam umjece momka, medjutim ovaj satic malo ofirno skace 120 - 160- 180- pa 110 a ja nisam vidio iskreno 300 jedino sam vidio 270....
 
Član
Eh sad vam sat ofirno skace... I ja sam mislio da sat ofirno skace kod Audija S2, a covjek navuce tri glave za 9 sekundi... A ovaj se fura na GhostRidera :icon_smile:
 
Član
cuna moja.. :lol::lol::lol: neznam bgm jest pravac jest sve ali guzva neznam mozda je nesto uradio da bar 50 prikazuje vise :):)
 
Član
muamer.gsxr1000 je napisao(la):
Ziv je,i nije nista na satovima radjeno...a sto se tice motora sve je serijski i 3 mjeseca je star!

Evo nam i Muamera, DobroDosao!
E imamo temu o kaznama, de nam ti svoje pokazi :D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top