OUUU YEAAA Ford

OUUU YEAAA Ford

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: OUUU YEAAA

Ne mogu da vjerujem da ima ovo neko kod nas...malo je reci da je dobar :icon_eek:
 
Član
RE: OUUU YEAAA

VRH nema govora i meni nije jasno zasto ga prodaje...

og1 kako puno para za ovo auto pa old timer a jos mustang..
 
Član
RE: OUUU YEAAA

Bio je jedan u Hadzicima, isto crveni! Ovo ljeto je stigao! DObar je nema sta!
 
Legend
RE: OUUU YEAAA

mislim da je ovaj lik furac
jer vidim po autima koje prodaju, da je dosta ne realan,i informacije su dosta povrsne, tako da ne vjerujem, sumnjam..

ili je stvar o nekom tipu prevare tipa das kaparu auto ne dobijes nikad.. ili mu je sadisfkacija furat ljude..
 
Član
RE: OUUU YEAAA

Cito sam i ja sad malo pitanja i odgovore koja su mu postavljanja na artiklima i definitivno je neki levat ba..
 
Član
RE: OUUU YEAAA

Vidjao sam po tuzli jednog, tamno zelen, diplomatske tablice... strasan zvuk :cool:, a lako se da provjeriti jel fake, ali smijesno je sto neko nudi G4 u zamjenu, kljuc za kljuc :lol:
 

EJ2

Član
RE: OUUU YEAAA

ma sumnjam i ja da je slikan kod nas.. ne vidi se sta pise na onoj drvenoj tabli... a pjesak je isto tu, pa format tablica... :icon_rolleyes:
 
BHT Ovisnik
RE: OUUU YEAAA

ovo auto me je jedno od auta iz snova i ova cijena mi je nekako preniska za ovo auto jbt:icon_eek:
 
Član
RE: OUUU YEAAA

0g1 je napisao(la):
puno para ali je ;)

20 hiljada nije puno za 1966 mustanga v8!!!:icon_smile:

SamiRX-8 je napisao(la):
Vidjao sam po tuzli jednog, tamno zelen, diplomatske tablice... strasan zvuk :cool:, a lako se da provjeriti jel fake, ali smijesno je sto neko nudi G4 u zamjenu, kljuc za kljuc :lol:

bude iza moje školee, vidam ga svaki dan!;);)
 
Legend
RE: OUUU YEAAA

cijena mi je malo nerealna,jer ova auta se cijene mnogo vise,ovo je jedan dobri laznjak:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top