OTVORENI POZIV - seminar postavljanje 3M Matt / Carbon folije !!!

OTVORENI POZIV - seminar postavljanje 3M Matt / Carbon folije !!!

MTR

Član
Eh ljudi moji ,

u ovoj temi mozete ostaviti vase kontakte ukoliko ste zainteresovani za prisustvo na seminaru/prezentaciji postavljanja ISKLJUCIVO 3M Carbon/mat folija

svi koji se upisu biti ce kontaktirani na PP ili na tel.

Datum prezentacije i mjesto odrzavanja ce biti najavljeno barem 7 dana ranije da se mozete organizovati

Molio bih neozbiljne da ne zauzimaju prostor bez potrebe , oni koji ljepe folije po mobitelima takodje ne upisujte se , interesuju me ljudi koji se vec bave s tim ili imaju zelju da to rade u buducnosti .

Takodje buduca prodaja materijala ( carbon/matt/bezbojne/ u bojama ) NECE ici na metar vec na zapakovanu rolnu , dimenzije su u sirinama od 90 do 160 cm i duzine od 12 metara .

Takodje trazimo i distributere , prednost : oni koji se vec bave instaliranjem ili bilo kojim poslom vezanim za autoindustriju,

Kako je do sada trziste bilo u rasulu mi smo odlucili da povucemo jednu ogromnu kolicinu i da je uvijek ima na stanju a ne kao sto je trenutno slucaj kod pojedinaca .

eto ga , pa izvolite

img_main_carbon.png

img_main_carbon2.png
 
Član
kad ce se otprilike odrzati taj seminar?
ja sam zainteresovan ali imam put u italiju, ne bih da se prijavim pa da sjebem jer sam morao na put
 
Član
3M ima vec distributera u BiH i ljudi imaju foliju (carbon/mat/graficku u svim bojama 3M ali i druge kvalitetne proizvodjace) u po' dana u po' noci koliko god da treba, kao i alat za rad sa istima. U svakom slucaju i ja sam zainteresovan vec sam bio na jednom eventu bas kod ove firme (da ne navodimo radi reklame ime firme) sa live performancom presvlacenja auta.
Dajte samo vise podataka o participaciji, tacnoj lokaciji odrzavanja i naravno vremenu (vikend ili radni dan). Isto tako sto me zanima je li to organizuje fizicko ili pravno lice?
 

MTR

Član
ne placa se nista , prezentacija ce biti naravno radnim danom , pravno lice organizuje , na prezentaciji cu biti ja i jos dva tehnicka lica iz 3M-a , tako da ce prisutni imati priliku da dobiju informacije sa izvora .

i da naravno da ima jos dva ili tri distributera , samo je problem sto oni povuku robe od 3M-a za godinu koliko mi za 15 dana :icon_biggrin:

necu pisati ime firme ( ne reklamiram se ) ali smo najveci sto se tice boja , lakova i reparaturnog materijala za autoindustriju u BiH , neke reference - nasi najveci kupci ( da bi stvorili sliku ) : Nipex,Interauto,ASA Auto,Buba Commerc,Toyota BiH,Lexus,Mercedes ( Lijanovici,Moto turs ) , skoro cijela mreza Renault/Peugeot/Citroen , itd itd ......
 
Član
MTR je napisao(la):
ne placa se nista , prezentacija ce biti naravno radnim danom , pravno lice organizuje , na prezentaciji cu biti ja i jos dva tehnicka lica iz 3M-a , tako da ce prisutni imati priliku da dobiju informacije sa izvora .

i da naravno da ima jos dva ili tri distributera , samo je problem sto oni povuku robe od 3M-a za godinu koliko mi za 15 dana :icon_biggrin:

necu pisati ime firme ( ne reklamiram se ) ali smo najveci sto se tice boja , lakova i reparaturnog materijala za autoindustriju u BiH , neke reference - nasi najveci kupci ( da bi stvorili sliku ) : Nipex,Interauto,ASA Auto,Buba Commerc,Toyota BiH,Lexus,Mercedes ( Lijanovici,Moto turs ) , skoro cijela mreza Renault/Peugeot/Citroen , itd itd ......

OK a gdje bi se to odrzalo. Hvala
 

MTR

Član
Prezentacija ce najvjerovatnije biti u Sarajevu , evo ja cekam samo da mi se jave tehnicari iz 3M-a o svom rasporedu .

mene interesuje zasto ste me pitali za cijenu participacije na seminarima , ko vam je to naplacivao i zasto ?
 
Top