Otvaranje BBI Centra na Dan Grada Sarajeva

Otvaranje BBI Centra na Dan Grada Sarajeva

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Legend
vw_damir je napisao(la):
Meni se ovaj grad na vrh kurca popeo sto se parkinga tice. Gdje god dodjes il' je do jaja cijena il' je popunjen, il' ti je daleko... ma haos zivi. A taj etazni ispod BBI centra bi fakat bio extra da su bar malo povoljniji...

p.s.
Neki dan negdje citam da sarajevo ima oko 120 000 registrovanih auta a svega 5000 aktivnih (sta god to da znaci) parking mjesta. Smijesno zar ne:icon_question:

i bit ce sve gore..

emirEX_sa je napisao(la):
pa ti onda parkiraj na vrbanju ili se zaposli kao nokke pa mozda dobijes dzaba parking

ne .. vec cu kao i svi mi, biti primoran da hodam pjeske, sreca pa mi je bbi 5min od kuce..
 
Član
kad covjek skonta...ako ides poslom u grad...idi busem rahatniji si...ne mislis nista...al mi smo lud narod...mi sve hocemo na gotovo....eeeeeee nemoRe....:D
 
Član
za sad plato ne izgleda ni blizu ovog na slici...

a što se tiče parkinga normalno da se plaća, svugdje u svijetu se plaća parking u sred grada, samo što bi bilo normalno da ti na 10-20 KM računa napravljenog u kupovini daju besplatan sat parkiranja...

@nokke

znaš li ko je dobio autopraonicu dole da otvori ??
 

IGY

Član
i meni je to smijesno cuj pola sata
špa nemogu za pola sata ni krug napraviti po centru a ne da kupim nesto
sto rece Bojan regularno bi bilo, da uz racun uz neku odredzenu cifru se dobija besplatan parking
jer ako dodzes tu da sta ustedis, jer ces uzeti vecu kolicinu nego u lokalnoj prodavnici (gdje je skuplje)
i naravno sjest ces kasnije popiti kafu da malo odmoris i to je bar 3-4 sata
i onda platis i parking neki 10-tak markica i sta si ustedio :icon_question::icon_question::icon_question:
 
Član
jedva cekam da se napravi... Jebiga na tako glomazan i ekstravagantan prostor tesko je da ce neko staviti da je parking besplatan,jer bi onda tu pola sarajeva ostavljalo auta :p
 
Član
Jaooooooooo kako je glupo sto ce naplacivati parking cccc...zato je najbolje kad vec ides u soping ici u merkator ili interex...
A inace ja mislim da je najjeftiniji parking ispred mog fax-a 0.5KM sat vremena ,aa za stalne musterije 5 sati 1KM:icon_smile:
Inace fin ovaj objektic!!!
 
Član
IGY je napisao(la):
i meni je to smijesno cuj pola sata
špa nemogu za pola sata ni krug napraviti po centru a ne da kupim nesto
sto rece Bojan regularno bi bilo, da uz racun uz neku odredzenu cifru se dobija besplatan parking
jer ako dodzes tu da sta ustedis, jer ces uzeti vecu kolicinu nego u lokalnoj prodavnici (gdje je skuplje)
i naravno sjest ces kasnije popiti kafu da malo odmoris i to je bar 3-4 sata
i onda platis i parking neki 10-tak markica i sta si ustedio :icon_question::icon_question::icon_question:

Tako ja vani odem u radnju i lud se pravim da ne znam ni njemački ni engleski i tražim parking kratu... ljudi da me se kotarišu daju mi da mogu parkirat deset dana :lol::lol::lol::lol:
 
Član
Volim sto mi nije mrsko prosetati sa zenom po gradu pa usput svratiti do Sarajke...

emirEX_sa je napisao(la):
kod mog faxa 2KM citav dan od 08-23h

Tamo ulazim besplatno, a ako ne pustaju dizem frku.. Boki je svjedok :cool:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top