OTPAD Mercedes

OTPAD Mercedes

Član
Forumaši pozdrav,
treba mi broj telefona, lokacija, ili nesto slicno, otpada koji drzi dijelove za mercedese i to iskljucivo stare mercedese.
Srednju Bosnu od Sarajeva do Doboja sam iscrpio, treba mi hercegovina.
konkretno trazim kompresor klime za mercedes w116 280 se 118 kw 77 godina proizvodnje.
Kompresor je York i isao je recimo na w123 230e.
http://www.german-spob.de/bilder/EBAYBILDER/G14_10_83.jpg
tacnije YORK model tip 209/210r
 
Mostar, odnosno prije ulaza u Mostar. U covjeka su samo stariji mercedesi na otpadu, sigurno bi on trebao imat. Aj kad prodjem kasnije tamo vidicu da li ima broj pa ti napisem ovde . ;)
 
Član
manja zapremina i drugaciji prihvati, isao je u svasta, ford, audi urkvatro, golf 1, ali svi imaju manju zapreminu kubicnih cm ne bi to stiglo rashladiti s klasu.
i amidzu iz lukavca sam zvao, i onog pogrebnog prema srebreniku, okrecemo bosnu naopako:lol:
taj na ebayu je 600 eur, zadnja opcija vidjeti cemo.
hvala lijepa
 
Član
probaj servis bojanic gradiska za mecku nema sta nema sl-ova, cl-ova, 211... i starijih 065 610 653
 
Član
Što ti napisa kolega iz Mostara dohc_16V_Mo

Na ulazu kad ideš iz Pravca Jablanice... tj. ispred pijace u Vrapčićima se nalazi, nemožeš promašiti nikako jer ima uz cestu parkiranih 100tinjak mercedesa, s desne strane...

Imaju ptičijeg mlijeka za mercedese, to je dolazilo samo u nekim limitiranim verzijama :D

Nevjerujem da ću preko vikenda dole, imam nekih roštilja isplaniranih, ali slijedeće sedmice hoću sigurno, pa ću svratit tražit broj, ako do tada dohc_16V_Mo ne ode i prije ti javi ;)
 
Član
Imas i u mojoj mahali tj. na Sedreniku Mercedesov otpad,uglavnom dodes kod onog kafica na Zmajevcu i odma tu imas skretanje da ides prema poligonu za vjezbanje sto koristi policija,ako nezz slobodno upitaj bilo koga tu odma ce ti reci kuda,eh od tog skretanja samo nastavis pravo nigdje ne skreci i doci ces izravno pred taj otpad ima tu mercedesa nekih tako da neces moci fulit ;)
 
Top