"Otima" se volan???

"Otima" se volan???

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Seleni na lafetama zamjenjeni, nego recite vi meni ima li kakav MAJSTOR u bl da ja odvezem i dodjem platim i gotovo... al majstor.
 
Član
meni se isto desavalo. Rekli si mi da mi je letva losa, i sto sam sire gume stavljao to je problem bio izrazeniji. Zamjenio sam letvu, stavio novu original, spone, krajnice, kugle, selene, piksne i amortizere :D I ne otima se vise;)
 
Bio kd majstora, kaze letva, tacnije neki ventil na njoj koji bi trebao upravo to da sprjecava, narucio letvu cu da javim rezultate, nadam se da je to izludjuje me :)
 
Član
erve34axim je napisao(la):
Bio kd majstora, kaze letva, tacnije neki ventil na njoj koji bi trebao upravo to da sprjecava, narucio letvu cu da javim rezultate, nadam se da je to izludjuje me :)

I zamijenil ti letvu :icon_question:
 
NE :)

Nakon detaljnog pregleda u servisu vidovic ispostavilo se da je desna spona kriva (metalna sipka izmedju letve i krajnice, i to kriva mashala u sto sam se uvjerio svojim ocima) nasao novu za 18KM, zamjenjeno i problem je nestao, auto sad drzi ekstra i upravljanje je totalno drugacije. U servisu su rekli da je to posljedica direktnog udara. Problem rjesen, hvala svima na pomoci :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top