Otac imo udes

Otac imo udes

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
i neko kaze, sta se imam vezat... ko sto su vec rekli, dobro je pa njemu nije nista, a auta je bilo i bice... ;)
 
Član
nek starom nije nista bilo.... a oduzeto mu je pravo prvenstva prolaza... tako da sve zavisi od osiguranja... al trebalo bi biti isplaceno sve... ili popravljeno...
 
Član
Ev danas sam bio u osiguranju, minimum dva mjeseca se ceka, trebalo bi biti isplaceno sve jer naplacuje se od stranog osiguranja i sneseni svi troskovi sto se tice toga....al opet vidjecemo....

Auto je nepokretno, nece da upali, hladnjak, far, blatobrana oba su ostecena hauba branik, pomjeren motor skroz unazad, sofersajba i savijen malo u krovu, neznam samo kako airbeg se nije otvorio nijedan to mi nije jasno...al et....
Sto se trapa tice otisla kraljnica lafeta vjerovatno i amortizer iskrivljen, hebga pravo ga udesio
 
Član
Nek je ziva glava, a lim ko lim...
Airbag ima rok trajanja. Ja mislim nekih 7 godina, nakon toga proizvodzac vise ne garantuje da ce se otvoriti svaki put.
 
Početnik
najvaznije da njemu nista nije bilo... materijalna steta jeste velika, ali to ce osiguranje pokriti i sve ce se popraviti... sa srecom ,)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top