Osvježeni Turbo stiže krajem godine

Osvježeni Turbo stiže krajem godine

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Putovanja.ba
Administrator
977_porsche_911_turbo_facelift_preview_main510s.jpg


Osvježeni 911 Turbo u prodaju stiže krajem godine. Izvana će ge biti teško razlikovati od aktualnog, jer se glavne promjene kriju ispod lima…

Dodatnih 20 KS izvučeno je uz pomoć nove generacije sustava za direktno ubrizgavanje, a osim bolji performansi, smanjena je i potrošnja goriva. Modificirana je i radilica te pumpe ulja i vode. Porsche 911 Turbo sada raspolaže s okruglo 500 KS, što bi u kombinaciji s novim Doppel Kupplungom, odnosno mjenjačem s dvostrukom spojkom, trebalo biti dovoljno za ozbiljnije konkuriranje Nissanu GT-R na Nürburgringu.

Novost na prednjem dijelu bit će veći usisnici zraka i nova svjetla za maglu integrirana branik, dok će se straga od dosadašnjeg razlikovati po svjetlima u LED tehnologiji i novom difuzoru vrlo sličnom onome s GT3 izvedbe.
 
Član
Ma sve divno krasno, samo me jebe sto cu pola organa morat preprodat...najmanje me brine prodaja polovine mozga, zivot mi se nece bitniej promjenit haha :D
 
Član
edoze je napisao(la):
strojka,a sta je ovo svi stavljaju LED:icon_question:

Zasto ne, manja potrosnja, LED traju punoo duze od obicnih sijalica, a u vecini slucajeva ako je sjenilo fino uradjeno duplo su vidljivije :cool:
 
Član
ma znam ja za to al opet,nekako mi glupo,svako auto ce za godinu dan bit s tim odradjeno,ispade da svi kupe ideje od audija
 
Član
Kakav Audi i njegove ideje, sto oni kopiraju BMW-a to je druga prica u koju ne bih ulazio... Uglavnom fino su mu legle štopke nazad, boja ekstra i sve, samo jos da nema diode naprijed :lol:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top