Osvjetljnje sredisnje table..problem

Osvjetljnje sredisnje table..problem

Član
pozdrav, imam par pitanja pa se nadam da cete pomoci...evo ovako,
prije par godina obijen mi je auto i ukraden cd player...kako mi je iscupao radio, nesto je zezno medju zicama, tako da od tog dana, ne radi mi osvjetljenje sata i ostalih dugmadi ma tom podrucju, sad neznam od cega prvo da krenem, odakle da pogledam.. evo slike :
wh8w0.jpg
[/img]

i jos jedno pitanje, na gepeku mi ne radi brisac, ni grijanje stakla, i svjetla za tablicu....nije nista radilo ni na starom gepeku (koji sam promijenio zbog hrdje) tako da sam uzeo ocuvan poklopac gepeka, ali ni tad nije radilo nista...
sad me interesuje sta moze biti..(jaran koji se razumije u to obecao mi je da ce to pogledat, al se zbog posla iznenada odselio u bihac) pozdrav
 
Početnik
Sto se tice gepeka,provjeri zice i instalaciju da nije gdje popucala od savijanja/otvaranja-zatvaranja gepeka :cool:;)
 
Član
Na gepeku su otisle zice od otvaranja i zatvaranja pa ti zato neradi, ili je pogresno spojeno.
Pregledaj osigurace sve i kreni od neki osnovni stvari. ;)
 
Član
Sarajlic je napisao(la):
Sto se tice gepeka,provjeri zice i instalaciju da nije gdje popucala od savijanja/otvaranja-zatvaranja gepeka :cool:;)

oke hvala pogledacu zice :D

Franki je napisao(la):
Na gepeku su otisle zice od otvaranja i zatvaranja pa ti zato neradi, ili je pogresno spojeno.
Pregledaj osigurace sve i kreni od neki osnovni stvari. ;)

ok hvala, pogledacu to cim se vrijeme proljepsa, pa da to sredim...:D D
 
Top