OSVJETLJENJE

OSVJETLJENJE

Član
pozdrav imam u planu da mijenjam osvjetljenje instument table seat ibiza 2001 god(brojevi da mi budu plavi a kazaljke da ostanu crvene)ali mi govori momak kod kojeg sam nasao sijalice kaze da je ovaj km sat ofarban u crveno i da ne mogu plavi brojevi da budu jeli to tacno ili ne
09062013132.JPG
i trebaju li da svijetle ovi prstenovi od klime od kad sam kupio auto su ovakvi(ne svijetle)
27092013251.JPG
 
Član
Sto se tice klime srednji prekidac okreni na dvicu,stisni ga unutra i izvuci van, u sredini imas jednu malu staklenu ubodnu sijalicu,od.nje ce sve svijetlit
 
Član
ima crvena folija na tom satu, ali opet da se stave plave ledice mozda bi bilo promjena na plavo :)
na ventilaciji uglavnom imas 2 ubodne t5 sijalice koje trebas ocito zamjeniti :)
 
Član
mislim da se moze to uraditi,ja sam sebi uradio,ako je ta crvena folija odvojiva od podloge jos bolje ako ne onda uzmi neki vodobrusni 240-220 i skini to, moze se skinuti,kupi sijalice stavi i to je to al mislim da ti ovi displeji moraju ostati crveni,al opet nezz jer je to novije i savremenije auto od mog,treba otvoriti pa vidjeti;)
 
Član
ja ipak mislim da je u satu smd osvjetljenje, jer ravnomijerno osvjetljava tako da sumnjam da je folika u pitanju. al opet najbolje je otvorit pa vidjet
 
Top