Osvjetljenje konzole grejanja za Golf III

Osvjetljenje konzole grejanja za Golf III

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Ovako narode, interesuje me ima li iko neko pametno rjesenje kako da napravim da mi konzola grejanja na mojoj trojci radi... Rasklapao sam je milion puta i mjenjao i onu fabricku sijalicicu, i stavljao LED i svasta nesto, ali uspjeo sam samo osvjetliti onaj srednji krug (toplo-hladno), a ostala dva slabo ili nikako... Eto ako neko ima ideju, dobro bi mi dosla...
 
Član
u mene je jaran radio na seatu cordobi (mislim da je isto)
stavio diodu u neko kao staklo,neki materijal,kao pleksi,nezz ni ja sta je,koji prenosi svjetlost
bilo osvijetljeno i ono sa strana isto kao da su diode i iza njega bile;)
ubij me al ne znam cime je to radio
jedino da mozda pokusas spojit nekako vise dioda,javi se emirex_sa,tako nekako nick ide,vozi crvenog punta,on radi s tim osvjetljenjem,znat ce ti objasnit detaljnije;)
 
Legend
ima na onoj stranici sto sam postavio detaljno objasnjenje na njemackom ali mozes skontati po slikama kako sta
 
Član
drug ..ako si je rastavio vidio si da samo svjeli jedna mala diodica u sredini ..gdje je grijanje ..i kolko se probije svjetlosti do ove dvije probilo se i jest..a sad to experimentiasnje sa ostalim ne znam..a znam ako crknu sijalice da se mjenja sva konzola..ali mogu se sijalice spojit zicom pa na dzek .. tako sam ja uradio i extra svjetli
 
Taaky je napisao(la):
drug ..ako si je rastavio vidio si da samo svjeli jedna mala diodica u sredini ..gdje je grijanje ..i kolko se probije svjetlosti do ove dvije probilo se i jest..a sad to experimentiasnje sa ostalim ne znam..a znam ako crknu sijalice da se mjenja sva konzola..ali mogu se sijalice spojit zicom pa na dzek .. tako sam ja uradio i extra svjetli

Nije istina da se mijenja citava konzola ako sijalica crkne!
To je slucaj u dvojke a u 3 nije,samo se zamijeni sijalica ako neces diode radit!
 
Član
http://ck222s.bithal.de/neueseite/index.php?show=anleitungen

EVO I OVDJE AKO MOZES STA SKONTATI
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top