Osvjetljenje kabine-Golf 4

Osvjetljenje kabine-Golf 4

Član
Pozdrav raja,imam jedan problem,u pitanju je osvjetljenje kabine u golfu 4,kad otvorim vrata,prednja vrata kad otvorim,svjetlo uopšte ne svjetli,a kad malo zatvorim vrata ono svjetli (A nema sijalice).Da li tu ima neki prekidač

Poslano sa mog SM-J530F koristeći Tapatalk
 
Član
Imao isti problem.U pitanju bio ovaj mikroprekidac.
 

Prilozi

  • IMG_20181020_205154.jpg
    IMG_20181020_205154.jpg
    1,3 MB · Pregleda: 38
Član
Odmah da kazem moj problem, 99% je mikroprekidac i vi cete reci to ali procitajte do kraja.
Kad otvorim vozaceva vrata, ne pali se lampica na vratima a ni osvetljenje unutra.
Kad otvorim ostala vrata, svjetla se pale i na vratima ona lampica i na nebu.
E sad, osguraci vjerovatno nisu jer trebo bi biti 1 osigurac za sve, a ako mi rade ostale znaci da nije osigurac??
99% je mikroprekidac ali ja imam pitanje.
Imao sam priliku jedan golf 4 od ujaka i kod njega isti probleman vozacevim vratima.
E sad, ja njegovom autu sam ja rucno rukom kad otvorim vrata, pomjerio onaj pipak sto zakljucava i otkljucava vrata kada udare u zeljezoi on se pomjeri. (kad se otvore vrata pa na sredini vrata dodje sa strane to zeljezo koje ide gore dole kad ga sputis dole, vrata otkljucana, kad dignes gore zakljucaju se vrata i tad na rucku od vrata ponovo se spusti dole.. E tu kod njega mi sumnjivo jer mi vise lici da taj sam mehanizam zeljeza sto udara u konstrukciju auta nije bas podesen pa kad otvoris vrata on ne vrati dovoljno taj pipak na dole i ono ne registruje da su otvorena vrata) . Znaci kod njega kad sam rucno rukom mrdao to mrdno prema dole upali se lampica na dnu vrata i osvetljenje unutra, a kod mene to ne funkcionise kad rucno diram ne pali se ni na vratima ni na nebu?
Da li je ovo kod mene ocigledniji znak mikroprekidaca ili kod ujaka jer su simptomi razliciti u neku ruku kod njega mi vise lici da je problem do mehnizma tog koji ne vraca dovoljno tu polugicu a ne do mikropekidaca?
 
Top