Osvjetljenje instrument table

Osvjetljenje instrument table

Član
Kupio sam led smd t5 b8.5d sijalice za instrument tablu na astri g, jer mi je jedna prestala raditi a i htio sam zamijeniti zute sa bijelim sijalicama.
Ove sijalice imaju malo drkcije kuciste od fabrickih, ali mogu se nekako uglaviti. Imaju isto po dva kontakta sa svake strane.
Medjutim ne rade, kako god da ih stavim. Ne znam u cemu je problem.
Jel ima neka caka za postavljanje ili ove sijalice ne pasu na astru. Jel ide mozda neki drugi model sijalice?
 
Kupio sam led smd t5 b8.5d sijalice za instrument tablu na astri g, jer mi je jedna prestala raditi a i htio sam zamijeniti zute sa bijelim sijalicama.
Ove sijalice imaju malo drkcije kuciste od fabrickih, ali mogu se nekako uglaviti. Imaju isto po dva kontakta sa svake strane.
Medjutim ne rade, kako god da ih stavim. Ne znam u cemu je problem.
Jel ima neka caka za postavljanje ili ove sijalice ne pasu na astru. Jel ide mozda neki drugi model sijalice?
imao sam i ja na fordu problem s tim drug tesko ulazile t5 iako su mu i fabricke t5 samo sto sam ove kupio crvene sto dodju vec led + kuciste i zaljemljeno ugl. morao sam malo jace da ih uguram pa onda problem sto kazes jedna hoce druga nece pa sam morao cackati i namjestati gdje ce proraditi
 
Top