Osvjetljenje gepeka - savjet u potrazi

Osvjetljenje gepeka - savjet u potrazi

Dakle, puklo mi je osvjetljenje gepeka u audiju, danas kad sam ga vadio, slucajno malo u stranu potegnem i pukne onaj dio koji drzi :icon_cry: pa bi to sutra da uzmem i zamijenim, pa da vas pitam, ako kojim slucajem ne bude imao od audija kocke, od kojeg VW/Audi modela je isto... golf 1 2, audi jaje :icon_question:

evo kakvo je kod mene, ovo manje kockasto je osvjetljenje gepeka:

 
Član
ovakvo isto ti je i na audi A6. radio sam mu nedavno osvjetljenje i isto je ovakvo bilo. znaci audi a6 u gepeku iznad nogu nazad i iznad nogu naprijed su ista tijela
 
emirEX_sa je napisao(la):
ovakvo isto ti je i na audi A6. radio sam mu nedavno osvjetljenje i isto je ovakvo bilo. znaci audi a6 u gepeku iznad nogu nazad i iznad nogu naprijed su ista tijela

Evo koliko sam vidio ovo tijelo osvjetljenja je u 90% slucajeva kod VW/Audi modela... tako da srecom nece mi biti problem naci... pomalo je osjetljiva plastika na lom tako da se bas mora paziti kad se vadi tijelo iz lezista da se sta ne slomi... lekcija za drugi put :icon_smile:

usput: mozes li mi reci koje su duzine sijalica u ova dva tijela... mislio sam uzeti SMD diode da promijenim ali neznam koja je tacna duzina sijalice a ti sigurno znas pa da ih zamijenim :icon_question:
 
Top