osvjetljene sata,hitno mi je

osvjetljene sata,hitno mi je

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
kako promijeniti osvjetljenje sata u opel corsi b,dali su tu sijalice ili folija,treba mi rodaku ,hitno je
 

IGY

Član
i sijalice i folija je
a te stvari se rade po zelji, znaci nije hitno, moze voziti i ako mu je stock osvjetljenje ;)

mada bi ti ja preporucio plazmu 100 markica i gotovo
ili da se patis sa diodama usmjerivanjem dioda, ili ako ima prostora za neonku pa da nju stavis pa opet da je usmjeravas itd
 
nema mjesta za neonku.....
ja sasm radio sa led iz upaljaca i super ispalo.... malo je peglanje dok skines sve jer nisam skidao volan ali sve se odradi...... imao sam tri lose diode (bile neke plavo-zelene) i one su isle na stranu od 140km/h i dalje i na temperaturu (posto mi to i nije bilo toliko bitno)

evo i slikica......

losa je slika, kad ugrabim vremena stavljam malo bolje (ovu sam sad imao priruci)

Ako se odlucis raditi i ako ti je potrebno upustvo napisat cu (ili nekad kad se nakanim da to uradim onako za forum).......
Danas stavljam u Kadetta E bijele LED...... mozda i o tome napisem sta....
 
ima dosta toga na ovde Opel Corsa B TACHO
ja sam radio po ovome ali dosta toga nedostaje oko skidanja istrument table.....
---------------- E D I T --------------------
Nikako ne ljepiti sa plastikom (ona sto ide na pistolj)..... od sunca se sve rastopi...... ja probao i kasnije jedva skinuo tablu......sve mi se istopilo i iscurilo gdje ne treba i tu se ohladilo :)..... kasnije stemajlz i cekic i polako odvaljuj.......
 
Član
Ja sam sebi radio na G2 sa diodama sasvim malo isjecanja ali nista strasno vremenski oko 1h posla i sasvim sam zadovoljan bice slikice za koji dan pa da pogledate..pozz
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top