osudjivanje drugih...

osudjivanje drugih...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
tibor987 je napisao(la):
Sto se uopce pitas to druze, onaj ko ne voli auta na nacin kao mi, ne moze ni shvatiti to, tako da se ne isplati uopce ni truditi objasnjavati... ;)

Tuneri i styleri su uvijek bila posebna sorta ljudi, neki dobiju odma ljubav prema autu, neki ne, ali uglavnom trebas se rodit prema sklonosti da ne zalis pare :D

:cool:
 
Član
u mom drustvo to nije tako:icon_smile:
glupost je slusat druge,sako ima svoj hobi a svaki hobi se placa npr. ko ja jaranu neki dan reko ti si lud sto si u komp. ulozio 3 hiljade budale se naljutio:lol:
 
taj problem među nama i ljudima će uvjek biti takav ništa novo ja se redovno svadjam sa starim oko auta i na kraju opet dodje meni i pita kako ide nego ga je prošlo sa godinama al kao što neko reče bolje i ovo nego neka droga i slično ili belaj po ulicama takvi smo kakvi smo a jedan je život i treba ga iskoristit na najbolji način tj način koji vas osobno najbolje ispunjava u kojem najviše uživate
 
Član
Kod mene mahala i haveri sve sami auto freak-ovi:cool::cool:
Kako i nebi bili sve sami mehanicari, a. elektricari, a. limari... + sve su to mladji momci.
Jedino ponekad stara gnjavi pricom sto se toliko vrtim oko auta (+ kad ga perem) ., josh sad kad uzmem svoje... Gori hala:D
 

IGY

Član
to su price onih koji su ljubomorni sto mi koji volimo auta i zivimo za njih, dajemo toliko para na to, dok oni nisu u stanju ni zacepiti rupu na auspuhu jer im je zao potrositi novac na to
i ja sam za to da je vise finih auta sredzenih, nego onih tulja sto se jedva vuku po cesti, smotanih vozaca koji ih voze, a upravo su oni ti koji daju takve komentare
 
Član
na mene je recimo moje drustvo naviklo da sam takav...ja kao sam ne volim neki pretjerani tuning, ne zbog para, nego mi se ne svidja to..vise volim performanse nego styling...ali opet kazem, prije cu dat pare za nesto na autu, nego ih popit u kafani za 10 dana...
meni je auto i voznja sve...vise volim nasut 10 l benzina, nego za noc potrosit opet u kafani...makar zdravije prodjem :)
a nemoj uopste raspravu vodit s tim ljudima...tebi je zato glupo nesto sto oni rade...tako da se ne moze raspravljat ni o cem...nego jednostavno nadjite sta vam je zajednicko i pricajte o tome...
ja imam odredjene jarane s kojima pricam o autima, a s ostalim je druga prica...druge teme :)
 
Član
:123: ma auto je zakon! nema nista ljepse nego kad kraj tebe prode mocna makina pa pocnes da joj se divis...Divota... neki dan me uz Nisice na 130 prestize e46 M tamno plavi austrijske table W prvo slovo na tabli,a vidao sam ga po Sa.Ja ostadoh kao da stojim.Mogu mislit osjecaja u frajera....:cool:
 
Član
Volim uvijek imati nesto sto se razlikuje od drugih! Tako je i kod auta! Tuning sam zavolio zato sto zelim da moje auto izgleda drugacije od serijskog! I cjenim svaku tu "budalu" koja isto uradi! ;)
 
Član
naslusat ces se ti drug svakakvih prica. mi koji volimo auta koliko toliko ulazemo pare u nesto normalno. zamisli se samo da nemas mjesto u kojem ces odmoriti dusu svoju, vjerovatno bi pare trosio na drogu, alkohol, cigare i sl.
bas juce sa jaranom pricam kako sam sretan sto imam nesto sto ce me odvratiti od ove svakodnevnice i kad radim ono sto volim zaboravim na sve ostalo (makar dok radim). kaze on meni to je tvoja droga. mozda i jeste, ne znam. ali me opusta to je sigurno.
pusti te papke sto pricaju. samo mi je nesto nelogicno, svi ti ljudi koji tako pricaju dobiju zaposlenje u firmama koje se bave automobilima dok masa nas koji to volimo (automobile) nemamo tu mogucnosti.
ma ne brini brigu nek papci pricaju.
pamet u glavu i samo desnom stranom
 
Član
budalastina...svako ima svoje jebiga...nekom je cejf otici i kupit pantole od 150km...ja odem na jacapi kupim od 40 a ono 110 pojdem i popjem:D...tako da svako ima svoje cejfove i ukuse a o njima ne treba raspravljati uopste...

Fawaay je napisao(la):
:123: ma auto je zakon! nema nista ljepse nego kad kraj tebe prode mocna makina pa pocnes da joj se divis...Divota... neki dan me uz Nisice na 130 prestize e46 M POWER tamno plavi austrijske table W prvo slovo na tabli,a vidao sam ga po Sa.Ja ostadoh kao da stojim.Mogu mislit osjecaja u frajera....:cool:

:cool:
 
Član
Ma nezanima me sta raja i ostali pricaju...furam svoj fazon i cejf...i pare zaradim ja i ja cu ih potrositi gdje mi je cejf...;)
Auto ti je kao zivo bice...moras ga hraniti,cuvati,oblaciti,presvlaciti...a ti koji nevole auta ne vole ni sebe...kako se neko moze voziti u autu a unutra peksinluk...fuj...Auto je odraz dijela njih i njihovog zivota...
 
Legend
DD i ostani aktivan drug... na pravom si mjestu... ;)
to je sve sto ti mogu reci... poz...
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top