osudjivanje drugih...

osudjivanje drugih...

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
E ovako zelio bih da pitam sve znaci bas sve jesul vas ikad osudjivali znaci vas i vasu ljubav prema limenim ljubimcima???? Zasto pitam? Danas hodam sa nekim jaranima i prodje pored nas neki LEON nako bas fino sredjen sa stilom crni i moja rekacija "sef", odgovor svih prisutnih TI NISI NORMALAN!!!!!! Pitam ih sto kad svi u glas ko bi ulagao pare u auto onako da li su ti potrebne one felge ona glasna muzika to samo papci rade! Tu iznosmim svoje misljenje i govorim jesam li ja papak sto volim auta i TUNING uopsteno sto bih volio da vozim auto po mom cejfu!!! ja bacao pare Opet ista rekacija kako mozes bacat pare na to to su samo gluposti i mami para stvarno ne mogu da vjerujem u kakvoj okolini zivimo!! :icon_question: Da su oni jedini od kojih sam cuo ovakve komentare pa hajd nego na vise mjesta sam cuo ovo cak su i mene poceli gledat nekako ko da sam ne znam!!!! Jesul ljudi koji vole sredjivat auta stvarno rijetkost (ne zbog para vec zbog ljubavi prema autima)????? Stvarno nisam imao vise zelje da se raspravljam sa njima!!!
 
Član
Ja mislim da je vec bila tema na ovaj fazon al nvm , ugl svako ima svoj ukus i svi volimo razlicite stvari , neko voli cvijece i ulaze u cvijece pa kupi hebeni cvijet od 2 000 km i posadi ga , kakve koristi od tog cvijeta , nikakve e tako isto npr kupis ti felge za 2 000 km neko ce ti rec stace ti to nema od toga koristi :D
 
Član
nema to veze gdje si svugde ti je tako,zavisi od tipa covjeka,neko baca pare u alkohol neku u neke hemije ili u stvari koji nosi.
svako ima neku bolest gdje pare nisti dali je sad auto ili oprema alkohol.
svaki je ukus drugaciji ,ali niko neprica da je glupo dat za novo auto 120000 eura i nakom 2 godine dobit mozda 55000 eura.Pa vozi ga dok se neraspadne.
svako ima drugo misljene gdje bi pare u lago.
meni dosta raje prica da nisam normalan koiko para u auto ulozim....za te pare mogo dobrog 330i e46 kupit ali mi nije nekako cejf ja volim svoj e30 vozim ga 15 godina i vozit cu ga jos dugo vremena ...
neko onako neko ovako ali niki nevoli kad nekoga licno kritikujes na svojim zeljama.
 
Član
Meni stalno govore kako mogu toliko voliti svoje auto ili motor, da nisam normalan sto ih stalno perkam i briskam pa makar i najmanju packu, a pogotovo kad auto perem detaljno pa to moze potrajat i do nekih 4-5 sati.
Stari mi govori sto toliko hocu da ulozim u Asconu, i da je ona smece, ali et svako ima to neko svoje misljenje.
Znam ja da i moj motor i auto nisu bas nes ali su mi dragi, i zato sto su mi prva vozila, a i zato sto sam oduvijek volio auta i sve oko njih.:icon_smile:
Ne bih ja dao ove svoje zujalice za ne znam ti sta na ovom svijetu.
Ali dokle god ima nas koji volimo da se brinemo za nasa auta i da ih sredujemo, dotad ce biti i onih koji misle i rade suprotno.
 
Član
_JokeR_ je napisao(la):
E ovako zelio bih da pitam sve znaci bas sve jesul vas ikad osudjivali znaci vas i vasu ljubav prema limenim ljubimcima???? Zasto pitam? Danas hodam sa nekim jaranima i prodje pored nas neki LEON nako bas fino sredjen sa stilom crni i moja rekacija "sef", odgovor svih prisutnih TI NISI NORMALAN!!!!!! Pitam ih sto kad svi u glas ko bi ulagao pare u auto onako da li su ti potrebne one felge ona glasna muzika to samo papci rade! Tu iznosmim svoje misljenje i govorim jesam li ja papak sto volim auta i TUNING uopsteno sto bih volio da vozim auto po mom cejfu!!! ja bacao pare Opet ista rekacija kako mozes bacat pare na to to su samo gluposti i mami para stvarno ne mogu da vjerujem u kakvoj okolini zivimo!! :icon_question: Da su oni jedini od kojih sam cuo ovakve komentare pa hajd nego na vise mjesta sam cuo ovo cak su i mene poceli gledat nekako ko da sam ne znam!!!! Jesul ljudi koji vole sredjivat auta stvarno rijetkost (ne zbog para vec zbog ljubavi prema autima)????? Stvarno nisam imao vise zelje da se raspravljam sa njima!!!
Nista cudno!:smajli16:
 
Član
Osuđuju oni koji se boje pomiriti sa sobom i svojim načinom trošenja novca..Svako troši na nešta,neko na odjeću,satove,alkohol,drogu,mobitele ali kod auta se to baš primijeti jer su većina stock..Svako nek ulaže u šta voli,to je jedno od osnovnih ljudskih para..Ja recimo nikad neću biti rob autu,da odvajam od usta da bih njega sredio nego kad se nešta ima onda se može i uraditi,međutim ima dosta ljudi koji odvoje od usta :cool:
 
Legend
svaki dan to slusam , i od svojih , i od naroda sa strane .... al mene boli miki , to je moj cejf i moje veselje , bolje i tako nego da pravim pizdarije po carsiji
 
Član
enesss je napisao(la):
svaki dan to slusam , i od svojih , i od naroda sa strane .... al mene boli miki , to je moj cejf i moje veselje , bolje i tako nego da pravim pizdarije po carsiji

e jes vala....
 
Član
Sto se uopce pitas to druze, onaj ko ne voli auta na nacin kao mi, ne moze ni shvatiti to, tako da se ne isplati uopce ni truditi objasnjavati... ;)

Tuneri i styleri su uvijek bila posebna sorta ljudi, neki dobiju odma ljubav prema autu, neki ne, ali uglavnom trebas se rodit prema sklonosti da ne zalis pare :D
 
Član
edoze je napisao(la):
o ukusima se ne raspravlja...ja se vise okrecem za autima,nego za curama:lol:

POTPIS ko avion...isti sam ovakav...milion puta sam hodao s curom po gradu, i ona mi nesto prica, i u tom trenutku naidje neka zvijer od auta...naravno ja zinem ko tele u to auto...i ako skonta da je ne slusam, onda pocinju price od pola sata i vise o mojoj ljubavi prema autima...uglavnom ja se drzim jednog::: "Bolje je voljeti auto nego zene...jer one ce te prije napustiti nego auto.":D
 
Član
ma ja slusam to svaki dan sto ulazem u svog toleda kad mogu voziti passata, kako je to glupo kad budem prodavao nece se nista to odraziti na cijenu auta... ali svako ima svoje:cool:
vrhunac svega je bio kad sam nasao bio auto da kupim prije par mjeseci, idem ja s djevojkom da vidi i ona to auto (ja jos veca budala), bas se "zalijepio za auto" i kazem ja onako instiktivno joj kako je mocno zaljubio sam se. I na tim rijecima sam se i zaj... kaze ona to ni meni nikad nisi rekao i jos uvijek mi na nos nabija:icon_smile:
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top