Ostecen lak na parkingu (neandertalac udario vratima u moja)

Ostecen lak na parkingu (neandertalac udario vratima u moja)

Poz ljudi,
Treba mi savjet sta da uradim.
Neki debil me i pored toga sto pazim gdje parkiram nasao i lupio svojim vratima u moja i ogrebao mi lak jos pored toga mi vjerovatno torbom napravi parnicu koja mi se cini nije duboka.
 

Prilozi

  • 20170409_080047.jpg
    20170409_080047.jpg
    1,3 MB · Pregleda: 107
  • 20170409_080113.jpg
    20170409_080113.jpg
    1,5 MB · Pregleda: 109
  • 20170409_080038.jpg
    20170409_080038.jpg
    1,4 MB · Pregleda: 103
Član
Slabo se preko slika moze vidjeti koliko je duboko. Ali definitivno probaj ispolirati. Mozes I sam proobati malo polir paste na krpu I trljaj.
Ako je duboko moze se touch upom popuniti pa se nece vidjeti recimo sa 1m udaljenosti
 
Mislim da se ona linija moze ispolirati al ne vjerujem da moze ono sto je zgulio farbu.sta se sa tim moze uraditi.citao sam o nekim polir pastama (crnim)
Da li bi se moglo navuc malo boje (napravljene po codu) sa cackalicom pa ispolirati tom crnom pastom
 
Član
Mislim da se ona linija moze ispolirati al ne vjerujem da moze ono sto je zgulio farbu.sta se sa tim moze uraditi.citao sam o nekim polir pastama (crnim)
Da li bi se moglo navuc malo boje (napravljene po codu) sa cackalicom pa ispolirati tom crnom pastom

Moze ali nece biti kao da se nikada nije desilo. Do mozda 1m ce se primjeiti
 
Član
ovo moze da se polira bez problema
a i ja sam alergican na te vozace sto na parkingu udare vratima u auto do njih, to bolje da mi samar lupi
pazim gdje ostavljam auto i kako se parkiram uvijek da to izbjegnem
 
Uzeo sam auto prije mjesec dana nigdje packe nema.i onda dudje neka srljacina kojem je svejedno dal mu se auto raspada ili ne i udai.sto ti kazes bolje mi lupi samar.kad sam vidio poludio sam.
De mi recite mogul ja to odradit svojerucno ili da idem da to masinski probaju ispolirat.
Mislim da ce i ono sto je zgulio pola moci da se ispolira.jbg ako ostane koja linija nije belaj.
 
Član
uzmi sonax ili abro one su dostupne na svakom koraku, uglavnom bitno da je fina pasta a ne gruba
 
Član
A sto nisi prijavio policiji i naplatio od osiguranja, ako je NN pocinilac, onda od svog osiguranja?
 
Ma nema od tog nista,da smo u zemlji gdje ima zakona i ljudstva do ovog ne bi ni doslo.
Ljudi hvala na odgovorima,cim budem imao malo vremena to ce se uradit pa cu okaciti slike da vidimo rezultate.
 
Član
Ma daj frenky. Ljudima otkinu pola auta, pa pobjegne sa lica mjesta ( dok su oba vozaca za volanom) pa ne mozes da dobijes.
A lafo nekakav fond formiran, smijesno.
Stvarno ste smijesni. Doduse i ja sam tako mislio dok nisam sjeo sa advokatom (slucajno, ja nisam nikad imao nikakv udes) njemu su to najlaksi slucajevi u kojima 100% dobivas. Ljudi to ne znaju, nisam ni ja znao, al svaka packa se moze naplatiti i za sve samo zovnut policiiju. Naravno, moras cekati, ali sve se naplati. Cak se moze naplatiti i kad na rupu sjebes tocak, vjerovali ili ne.
 
Član
Stvarno ste smijesni. Doduse i ja sam tako mislio dok nisam sjeo sa advokatom (slucajno, ja nisam nikad imao nikakv udes) njemu su to najlaksi slucajevi u kojima 100% dobivas. Ljudi to ne znaju, nisam ni ja znao, al svaka packa se moze naplatiti i za sve samo zovnut policiiju. Naravno, moras cekati, ali sve se naplati. Cak se moze naplatiti i kad na rupu sjebes tocak, vjerovali ili ne.

Ne znam sto. Ali znam da sam pratio temu gdje je momak sa cetvorkom odvalio lika sa CLS-om, tocak mu izvalio itd. steta preko 10k na autu. Taj sa cetvorkom razgulio. Uredno sve policija pozvana. Ne vjerujem da bi ga poslije trazio i ganjao da je mogao naplatiti stetu...
 
Član
Stvarno ste smijesni. Doduse i ja sam tako mislio dok nisam sjeo sa advokatom (slucajno, ja nisam nikad imao nikakv udes) njemu su to najlaksi slucajevi u kojima 100% dobivas. Ljudi to ne znaju, nisam ni ja znao, al svaka packa se moze naplatiti i za sve samo zovnut policiiju. Naravno, moras cekati, ali sve se naplati. Cak se moze naplatiti i kad na rupu sjebes tocak, vjerovali ili ne.
U pravu si, samo je pitanje isplativosti.
Zvanjem policije moras platiti preuzimanje zapisnika i o svom trosku advokata ili ganjati sam.
Imao sam slucaj i skontao da mi se isplati, prvo ganjao sam, dobio iznos, nisam bio zadovoljan i dao advokatu da napravi zalbu, dobio jos nesto na osnovu njegove zalbe, sreca jedino sto ga poznajem pa je bilo gratis.

Poslato sa HUAWEI VNS-L21 uz pomoć Tapatoka
 
Top