Ostah ja bez dozvole...:(

Ostah ja bez dozvole...:(

Član
Death_beat je napisao(la):
xzone je napisao(la):
ih da se sad moze odlezati za kazne 50km=1dan kako bi to bilo dobro odem na jedno 2 mjeseca i odplacene mi sve kazne..heh hajd ba druze ja nemam vozacke vec nekih godinu i po pa opet vozim svaki dan...a iskreno da ti kazem nije mi te nimalo zao jer si pio za ramazan i vozio u alkoholiziranom stanju dobro si proso mogo si nedaj boze nesrecu kakvu napraviti sve ovo prodje ostalo...

oo djesi reis-ul-ulema, sto ne kazes da si to ti... :lol:

:lol::lol::lol::lol::lol:
 
Član
Eo ti info iz prve ruke :p

za tu količinu alkohola će ti uzeti vozačku 30 dana, 100 maraka kazne i 1 bod... i nemogu ti NIKAKO više uzeti vozačku, bez sekirancije... meni su za 2.18 upisanih uzeli 2 mjeseca i to bi bilo na mjesec da nisam od prije kažnjavan po istim tačkama :D

za te psovke i td... dobit ćeš 3 mjeseca, u najgorem slučaju 6 mjeseci uslova... sudske troškove i kaznu... kazna ne preko 300 marki nikako, oko stoja-dvije...

Bez brige, kuliraj... dešava se svima... jbg i ja sam se nekad zbog tog živcirao hehe
 
Član
antrax je napisao(la):
Eo ti info iz prve ruke :p

za tu količinu alkohola će ti uzeti vozačku 30 dana, 100 maraka kazne i 1 bod... i nemogu ti NIKAKO više uzeti vozačku, bez sekirancije... meni su za 2.18 upisanih uzeli 2 mjeseca i to bi bilo na mjesec da nisam od prije kažnjavan po istim tačkama :D

za te psovke i td... dobit ćeš 3 mjeseca, u najgorem slučaju 6 mjeseci uslova... sudske troškove i kaznu... kazna ne preko 300 marki nikako, oko stoja-dvije...

Bez brige, kuliraj... dešava se svima... jbg i ja sam se nekad zbog tog živcirao hehe

Kamo srece da sam iz bosne, ali sam iz srbije druze, drugaciji je zakon. Danas sam bio u supu i raspitao se sve precizno. Kazna ce mi biti od 120000din do 160000din (od 2400km do 3200km) i dozvola svakako od 8 meseci pa do 2 godine, zavisno od sudije. Ja to mogu da platim samo ako prodam auto, tako da sam napravio neke kontakte i gledacu da izbegnem to sve na sve moguce nacine, pa makar me i uhapsili...Kriv sam to stoji, ali da je mnogo mnogo je.
 
Član
ma da kod vas je sad zatvor ako vozis 220km/h autoputem,malo u tvorza da se ohladis :D

nadaj se da neces dobiti neku veliku kaznu,a iduci put dont drink and drive,smoke and fly ;)

a vozacku kad ti oduzmu dodji u bosnu i prijavi se da zivis i polozi vozacki i dobijes nasu :D
 
Top