Osta' i ja bez auta-strana 2

Osta' i ja bez auta-strana 2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
edoze je napisao(la):
trazi papir od doktora za buraza,nek i tu izvuce para;)
jos ako znas doktora
gledaj da sve poduzmes da sto vise para izvuces,jer ak je majstor rekao 3 milje,izaci ce to na 3,5
uvijek ima nekih gluposti
a ja bi to na otpad:icon_sad:

Ma ne znam nista ako izvucem dovoljno love mozda i popravim posto mi je taj majstor komsija a covjek je znaci mrak sto se lima tice, nekidan je zavrsio jednu 206-icu od tri sastavio jednu buraz da me jeb... nisam skontao kuda je varena kad je stigla s lakiranja... On tvrdi da se to da popraviti da bude extra... Ne znam vjerovatno cu popraviti pa vozati malo pa ako ne bude problema s autom super a ako bude prodavati nema druge...
 
steta...nego ti se malo natezi sa osiguranjem, trazi prae, 2-3 puta trazi, onda auto prodaj u dijelove, prodas papire, motor, sjedista itd. mozes finih para dobiti;)
 
Član
buraz OBAVEZNO nek ide vaditi ozljedni list, nek kuka za taj vrat, pogotovo sto ga stvarno boli, ako izica ovratnik jos bolje....nek se zali da nije dobro, da ne moze da spava, da ima glavobolje, ma sta god moze.....kad je vec sranje, da se sto vise izvuce iz toga.....
 
Član
Najgore u svemu je da ako je stvarno Whiplash, posledice ce nositi celog zivota :( Nadaj se samo da mu glava nije preletela preko ivice naslona za glavu u trenutku udarca.
 
Član
Poslusaj me,znam iz iskustva,ako je auto toliko udaren nadji nekoga da ti napise totalku ili trazi predracun iz ovlastenog servisa npr ASA Auto ili A.C Quatro i tu ces najbolje proci odbiju ti samo pdv na predracun,a ostalo prodaj u dijelove i bit ces rahat:icon_smile:
A Burazu obavezno nabij onaj luster okovratnik kako se vec zove,to ti je odmah 1000KM u startu.
Sretno i brz oporavak burazu;)
 
Član
trizex je napisao(la):
buraz OBAVEZNO nek ide vaditi ozljedni list, nek kuka za taj vrat, pogotovo sto ga stvarno boli, ako izica ovratnik jos bolje....nek se zali da nije dobro, da ne moze da spava, da ima glavobolje, ma sta god moze.....kad je vec sranje, da se sto vise izvuce iz toga.....

u pravu je cojk hudleru stoga samo izganjaj ovo sve i uzmi sto vise kesha kad se vec to desilo...
 
Član
RE: Evo i mog mentola

deez je napisao(la):
meni se ne svidjaju komentari.... svi morate da volite isto... ako je nesto fabricki na autu odmah ne valja...
Bad look je zahtevan a bukvalno ga svi imaju, pa se vise ne isplati raditi ga, baj d vej, prevazidjen je isto kada i oni uvrnuti pragovi koji sada, kao masovnu furku svi ne volite. "momo" je brend, zasto bas mora biti "momo" volan ... remus, isto. Zasto svaki dupli bucni auspuh zovete "remus".?.. Ne moras od auta da pravis letelicu da bi dobro izgledao, jesino ako bas hoces da budes primecen i tako da lecis komplekse nize vrednosti onda useri svoj automobil sa kojekakvim jeftinim dodacima.
Golf je klasika, fino je ocuvan, sigurno je i ekonomican... toliko!

potpis

ne sto se tice ovog auta nego opcenito prica na forumu

nadam se da ces to sredit, svakavih budala na cesti ima.
 
Član
Dakle sorry sto sam vas ovoliko drzao neobavjestenim... Dakle, braca iz osiguravajuceg drustva procjenjuju stetu na tricavih 1500KM, jer citiram "kataloska vrijednost cijelog ispravnog auta je 3000". E sad u toku je proces ulaganja zalbe, a posto nisu bili fer a auto se vodi na firmicu mog starog sad ganjam stelu da dobijem racun da sam u medjuvremenu za potrebe posla imao iznajmljen auto od rent-a-cara, pa cemo pokusati da izganjamo da plate i taj racun, i to sve mimo onog sto dobijem poslije zalbe... Kad vec mogu biti tako bezobrazni, onda im stvarno treba odrati kozu s ledja... Ne mogu da vjerujem sta se sve radi u ovoj nasoj zemlji... Mislim znam da auto kataloski toliko vrijedi ali u njemackoj gdje istog za te pare mogu kupiti, ali ovdje pa stvarno nema smisla...
 

LSD

Član
ccc ebli majku,
samo udri po njima,oderi im kozu s tijela ako budes mogo:icon_mad:
 
Član
cccc stvarno je to premalo sto su ti ponudili,pa ja sam toliko dobila za ogrebotinu na vratima koju je eldin samo ispolirao i nestala je!
Pa pokusaj da se zalis ne preostaje ti nista drugo,ili idi u asu da ti procijene totalku,bolje ces proci tako
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top