Osram Night Breaker lažnjak

Osram Night Breaker lažnjak

Član
Čuo sam da su se na našem tržištu pojavile lažne Night Breaker sijalice, što me i ne čudi, isto tako priča se da orginalnim Night Breaker sijalicama vijek trajanja kratak. Nekako mi je glupo da daš 20 KM za jednu sijalicu, a da ne izdrži ni godinu dana.

Volio bih da čujem od vas vaša mišljenja, saznanja i ako je nekao imao iskustva sa tim.
 
Član
Lave imas 101 temu o tome...prelistaj malo. Imao sam te sijalice na svom autu,i trajale su mi oko godinu dana.Obje su pregorile u 5 dana razlike. 20 i kusur maraka sam ih plaćao po komadu...
 
Član
najvece smece definitivno. imao ih i nisam bio zadovoljan i stavim hella sijalice koje su imale i bolje osvjetljavanje i duzi vijek trajanja. hella-u sam skinuo kad sam xenone ugradio
 
Član
emirEX_sa je napisao(la):
najvece smece definitivno. imao ih i nisam bio zadovoljan i stavim hella sijalice koje su imale i bolje osvjetljavanje i duzi vijek trajanja. hella-u sam skinuo kad sam xenone ugradio

Kolika im je cijena?
 
Član
Oko 8KM su te hella, koristio sam ih neko vrijeme, jedino sto su "pozute", ali po kisi/mokrom super svijetle...
 
Član
ja sam ih imao crkla mi prosli mjesac jedna,a kupio ih prosle godine negdje u maju cijena im bila 39km . i meni ustvari nista posebno i nisu bile bolje od klasicnih boschovih .kad sam vratio stare sijalice razlka skoro nikakva . imam lagunu 1999 god cisti farove h7 sijalica . e to je moje iskustvo:icon_mad:
 
Član
mico86 je napisao(la):
emirEX_sa je napisao(la):
najvece smece definitivno. imao ih i nisam bio zadovoljan i stavim hella sijalice koje su imale i bolje osvjetljavanje i duzi vijek trajanja. hella-u sam skinuo kad sam xenone ugradio

Kolika im je cijena?

ja sam koristio H1 sijalice i njima je cijena oko 4KM po komadu. znam da su h7 oko 8-9KM po komadu.

ja sam svoje osram sijalice dobio u nekoj testnoj fazi moze se to vidjeti u temi

http://www.bhtuning.com/osram-zarulje-t-7463-2.html

tako da ih nisam kupovao. cijena je bila u prodavnicama tada oko 67KM za par. ne znam koliko se danas krecu
 
Ja sam se dvoumio izmedju Osram N.B. i Philips X-Treme Power, i uzmem Philips (na ebay), 50KM par. I osjetno su jace od klasicnih (Osram Night@Day) i ja prezadovoljan. A vidjet cemo koliko ce trajati.
 
Član
Tacno je da je orginalnim Night Breaker kratak vijek trajanja ima negdje na forumu test tih sijalica u nekoj temi ,one su medju prvih 10 po kolicini svjetla al nazalost i po najlosije po vijeku trajanja :icon_rolleyes::icon_rolleyes: a nisi vala nesto ni povoljne jos malo pa xenoni:icon_confused:

Vidim kod nas i u Bingo markewtima ih profaju a ima i u TZ u onoj radnji u merkatoru ...

Philips Blue Vision su po meni puno bolje rjesenje ako se mogu gdje kupiti kod nas il neko iz HR da ti donese
 
Član
Hvala društvo na informacijama, znači ništa od Night Breaker-a, a ja bio uvjeren da su to dobre sijalice al' vidim da niko od vas nije bio zadovoljan sa njima :icon_cry:
 
Član
Osram cool blue, lafo ksenon efekat, imao ih, manje su zute, bolje svijetle, pogotovo po noci kada su maltene skroz bijele, ali naravno opet su daleko od ksenona.

Meni su radile nekih 7 mjeseci i nisu otisle, samo ih zamijenio sa ksenonima. Uglavnom po meni nisu lose i jedne su od boljih koje se kod nas mogu uzeti.
 
Član
Da cool blue malo su i jeftinije od night breakera ja mislim uglavnom duze traju i bolje vide od obicnih halogenih a i auto ljepse izgleda kad nije bas zuta svjetlos od obicnih zarulja ;)
 
Top