Osijek Street Race Show No_7

Osijek Street Race Show No_7

Član
-sanja- je napisao(la):
sub3r je napisao(la):
jos da je neko slikao auta.... :icon_rolleyes:

i ja to kažem, isto slika ko i prije, samo što su sad auta zakinuta

dellas je napisao(la):
Bilo je super:cool: Ali je verovatno ranijih godina bilo punije, gledajuci po nekim autima koji nisu dosli...

a moglo bi se reći da nije došlo skoro trećina standardne ekipe, bilo ih je dosta al kao što kažeš vidi se da ih fali

Teska vremena
 
Član
A bgti ovaj fotograf koda nikad picke nije vidio :icon_biggrin:.Imam jedno 1828839939300 sajtova na netu sa fotkama i videima 13 puta bolje picevine al sam trenutno na ovom jer je automobilski i jer me trenutno zanimaju snimke auta i utrka iz Osjeka.
 
Član
Jel ima neko vremena nasih tamo

btw. otkud ovo cudo tamo :lol: sa drvenim sankom
DSC04270.jpg
 
Član
Al su dobre slike :D crna madjarica je fina za vidjeti :icon_smile:

Samo sto su meni wooferi bili zanimljivi pa nisam ni gledo toliko samo prisao da vidim sta je to toliko zanimljivo pa drzi masu onoliku na okupu kad ono zensko sta bi drugo i bilo nije onaj ford garant :lol:
 
Član
dellas je napisao(la):
Bilo je super:cool: Ali je verovatno ranijih godina bilo punije, gledajuci po nekim autima koji nisu dosli...

Da, da...super je bilo, pogotovu kolegi dellasu koji se posteno razvalio u subotu navecer pa je zarobio trizexovog fiata da odmori malo. :lol:

delasj.jpg


Nisam mogo odlit a da ne uslikam ! :cool:
 
Član
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
što čovjeka izofira, vidi kako je prigrlio torbicu :D
uglavnom bilo je predobro, ekipa je bila za 10
 
Član
Sandro je napisao(la):
:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:
što čovjeka izofira, vidi kako je prigrlio torbicu :D
uglavnom bilo je predobro, ekipa je bila za 10

Tempra barem mirise :D

Bilo je super, evo nova pijanka je u toku poziv za trizu da se pridruzi, bice do jutra :icon_biggrin:
 
Top