Osijek Street Race Show No_6

Osijek Street Race Show No_6

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
Vernes_AMG je napisao(la):
Je li istina da je Rimac oborio svjetski rekord na 402m sa elektricnim autom ?

11.7 mu je vrijeme ?

Ne znam je li to svjetski rekord, ali vozio je toliko ... ide BMW ko vjetar

Ostali, manje vise nsu pokazali neka iznenadjenja. Od Baste ocekujem danas bolje vrijeme (juce je isao 10.9 sa reakcijom, ali je fulao 3. brzinu) Ovog Brava je imao na startu dvije duzine, ali promasaj brzine ga je skupo kostao...
Vladin Kadet (4.2 iz pozege) ide jako dobro ... i on je imao vrijeme auta ispod 11, ali u trci je napravio RL ...
Sejo je probio u 12 ... odlicno vrijeme za 2.0 atmosferca
Ostali su manje vise debelo razocarali, ali danas im je popravni, pa cemo vidjeti ... ;)
 
Član
Elektricni BMW je bio pravo brz, sad bas ide kao da ima snagu koja se i prije spominjala, znaci oko 600 KS. Pali gume od samoga starta, al jako je zanimljiv sad za vidjet u akciji. Najbrzi je jucer od takmicara bio Fiat Bravo, u klasi 10 sec, bila su 3 auta. Onaj drag car od Big Dogsa je bio opako brz, spustio je rekord staze u Cepinu. Ak se onaj komentator nije zajebao, jednom je procitao vrijeme od 7,8 na 402 metra. Kad ga gledas uopste ne djeluje tako brz, al ocito je opako brz :D

Klasu 10 uzeo taj Fiat Bravo ak se ne varam, klasu 11 uzeo Repo, klasu 12 uzeo Skyline Links (on je uzeo pobjedu i u onoj Street Legal klasi - il kako se vec zove), klasa 13 ne sjecam se ko je pobjednik - cini mi se Subaru Impreza WRX, klasa 14 uzeo je BMW M3 E46 (prelijep auto, zuto-zlatna boja sa crnim BBS felgama). Od auta koja su ostala zapazena jucer u trci, tu su mali Lotus Elise, on je izbacio pola konkurencije u dvije klase gdje je nastupao, skoro svima se ispuca sa starta. Meni se jako svidio i Clio Sport, faza 1 sivi iz BG, auto ide ko nevrijeme, probio je u klasu 14, tako se fino cuje i puni brzine, da je to cudo :cool:
 
Član
mtopic je napisao(la):
Vernes_AMG je napisao(la):
Je li istina da je Rimac oborio svjetski rekord na 402m sa elektricnim autom ?

11.7 mu je vrijeme ?

Ne znam je li to svjetski rekord, ali vozio je toliko ... ide BMW ko vjetar

Ostali, manje vise nsu pokazali neka iznenadjenja. Od Baste ocekujem danas bolje vrijeme (juce je isao 10.9 sa reakcijom, ali je fulao 3. brzinu) Ovog Brava je imao na startu dvije duzine, ali promasaj brzine ga je skupo kostao...
Vladin Kadet (4.2 iz pozege) ide jako dobro ... i on je imao vrijeme auta ispod 11, ali u trci je napravio RL ...
Sejo je probio u 12 ... odlicno vrijeme za 2.0 atmosferca
Ostali su manje vise debelo razocarali, ali danas im je popravni, pa cemo vidjeti ... ;)

Tom Kadettu Vladinom treba staviti kompresor i to bi onda nezadrživo bilo :)

Zanimljivo je kako Sejo uvijek u Osijeku probije u 12 i ama baš nigdje drugo...

Basta standardno dobar što je i za očekivati, svaka čast.

Taj Bravo koliko sam čuo ima čitavu postavku iz Fržopove Alfe?! Ili to nije taj?
 
Član
GocaS6 je napisao(la):
Tom Kadettu Vladinom treba staviti kompresor i to bi onda nezadrživo bilo :)

To bi onda bilo i nevozljivo ... :lol: I ovako se bori sa njim.
Najjaca prica je kako mu je neki lik stelao optiku i nije dobro pritegao sarafe, pa mu poupadali tockovi unutra na kvalifikacijama :lol: Ustelaju on i Mirko to nekako do trke, al kaze nikako pogoditi dugme od nitra, prije bilo na "2 sata", a sad "na 6" :lol::lol:

A za Brava ... koliko sam nacuo njegovu pricu sa Srdjanom, ima GT35 na 2 bar i naravno sve kovano. Krece bez launch-a sa 7500 rpm i nevjerovatno je kako se ispaljuje, ne proklize skoro pa nimalo...
 
Član
mtopic je napisao(la):
GocaS6 je napisao(la):
Tom Kadettu Vladinom treba staviti kompresor i to bi onda nezadrživo bilo :)

To bi onda bilo i nevozljivo ... :lol: I ovako se bori sa njim.
Najjaca prica je kako mu je neki lik stelao optiku i nije dobro pritegao sarafe, pa mu poupadali tockovi unutra na kvalifikacijama :lol: Ustelaju on i Mirko to nekako do trke, al kaze nikako pogoditi dugme od nitra, prije bilo na "2 sata", a sad "na 6" :lol::lol:

A za Brava ... koliko sam nacuo njegovu pricu sa Srdjanom, ima GT35 na 2 bar i naravno sve kovano. Krece bez launch-a sa 7500 rpm i nevjerovatno je kako se ispaljuje, ne proklize skoro pa nimalo...

Ha koliko bi bilo nevozljivo nećemo nikada znati a možda i hoćemo ko zna :)

Hahaha pomjerio se volan pa se pomjerilo i dugme :lol:

GT35 na 2 bara... Moćno. Ko je radio taj auto, mislim mapirao i to znaš li?

Reci mi kako je vozila Konopekova aka Boletova Corsa znaš li?
 
Član
Mislim da nije bila ta Corsa u Osijeku, bar ne jucer. Bole je vozio Porschea, al sjebao je nesto start u jednoj bitnoj voznji pa izletio po kratkom postupku.
 
Bole nije vozio Corsu u Osijek razlog je kaze jer je upaljena prije 7 dana sad idu uštimavanja i u mostaru je prvi test!!
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top