Osijek Street Race Show No_3 PRAVILNIK

Osijek Street Race Show No_3 PRAVILNIK

Član
ja organiziram street race i to je ono što ja radim. Sve ostale discipline rade ljudi koji imaju znanja, volje i muda upustiti se u taj dio posla.

Meni osobno, uspoređivati adrenalin na utrkama, i aute koji stoje na parkingu cijeli dan, sa mjesta organizatora, je uopće bezpredmetno uspoređivati.

Organizirati ću ja sutra mega-style događaj, a osobe koje su gore komentirale neka potpišu min 100 auta na pisti, i pokrivanje eventualnih troškova od generiranog financijskog minusa . Može?

Lijepo je vidjeti kako svi traže svoje, i odmah nađu kritiku. A što mislite, tko mene pita, zašto ja umjesto da si kupim nova kola, idem razbijati glavu i baciti sve pare u jedan vikend i moliti boga da se barem dio para vrati? A u međuvremenu se objašnjavati i čak ispričavati zato što neki dio manifestacije nije na razini koju su neki, eto, očekivali?

Gospodo, zasučite si malo rukave, napravite si događaje kakvi vam pašu, jer i ja volim doći kao gost, pustiti par maraka na pivu i družiti se sa ekipom.

Ali vidi vraga, osim par magaraca koji stalno vuku, nema nešto novih imena na sceni? Što mi je čudno, kad je toliko ideja posvuda oko nas.

Street Race / StreetStyle

Subota i nedjelja.

Klase:
- najbolji auto po izboru žirija (1.-2.-3. mjesto, poklon paketi, pehari)
- najbolji auto po izboru publike (1.mjesto, pehar)
- najbolji exterijer (1.mjesto, pehar)
- najbolji interijer (1.mjesto, pehar)
- najbolji za najmanje love (1. mjesto, pehar)

Sudačka komisija: Goran Popović, AUTOSOUND

Prijave natjecatelja: 08:00h - 11:00h

Početak ocjenjivanja: 12:00h

Kotizacija: 100,00kn
 
Član
mislim da se bezze prepirete...
prvenstveno se treba ici zbog razmjene iskustava,upoznavanja novih ljudi(ne drue se auta i nagrade vec ljudi...)
kako organizator odluci tako ce biti,kome se ne svidja nece ici kome se bude islo ici ce...
 
Član
marko_v je napisao(la):
mislim da se bezze prepirete...
prvenstveno se treba ici zbog razmjene iskustava,upoznavanja novih ljudi(ne drue se auta i nagrade vec ljudi...)
kako organizator odluci tako ce biti,kome se ne svidja nece ici kome se bude islo ici ce...

Znas koliki bi ti plus sad dao? Al nazalost dozvoljen je samo jedan ovaj maleni, pa ti eto taj ;)
 
Član
marko_v je napisao(la):
mislim da se bezze prepirete...
prvenstveno se treba ici zbog razmjene iskustava,upoznavanja novih ljudi(ne drue se auta i nagrade vec ljudi...)
kako organizator odluci tako ce biti,kome se ne svidja nece ici kome se bude islo ici ce...

Evo zato od mene jos jedan...Ja sam makar presao kilometara i kilometara po takmicenjima i nikad mi nije bilo do toga kolike su nagrade nego volim sto sam upoznao jako puno ljudi i stekao novih poznanstava...Normalno,voleo sam kad dobijem neku nagradu,ali verujte mi,to je nista naspram svog prijateljstva i poznanstava koje sam stekao...Pozdrav i vidimo se u Osijeku...
 
silverstar je napisao(la):
ja se slazem da gdje god imaju novcane prijave, da tu budu i novcane nagrade..
s druge strane, koliko vidim prijava stvarno nije velika i organizator se sigurno nece obogatiti od tih prijava.. taj pehar koji se dodjeljuje u osijeku je rucni rad i kosta sigurno mnogo,mnogo vise nego ta prijava, ali i to je nebitno...

ono sto je fakat je da je dB takmicarska disciplina poput SR-a.
style ne zelim omalovazavati i znam koliko se ulaze u auta, ali svako style takmicenje je prepusteno subjektivnoj ocjeni ljudi koji su sudije i po mom misljenju nikad ne moze biti regularno 100 % jer nema realnih parametara na osnovu kojih se mjeri..
styleri su svoja auta i napravili da bi se siroke mase njima divile, a praviti sad od styla neku takmicarsku disciplinu mislim da nije na mjestu. i vani se na style takmicenjima vise polaze na respect koji neko mjesto donosi nego li na novcanu nagradu..
kao sto igy rece, osvojen pehar na ovakvom takmicenju (pod uslovom da konkurencija bude kakva se ocekuje) znaci i po meni vise nego li 200 ili 300 KM na nekom nizerazrednom eventu. i klasifikacije u styleu idu u tom smjeru jer kao sto vidite nema konvencionalnih klasa..
najbolje pitajte madzida kako se osjecao na King of Europe u kragujevcu i je li mu drazi bio pehar ili simbolicna novcana nagrada...

dakle, za dB svakako podrzavam nagrade od uplata, a za style kako god bilo mislim da je ok ..

kada god je style na nekom eventu gdje ima i trka, uvijek ce biti popratna disciplina.. scena polako raste i siguran sam da ce u buducnosti biti vise manifestacija koje ce biti usmjerene samo na style i gdje ce i styleri i oni koji to prate doci na svoje..

pozz

E ako je tako onda si Sejo upravu , ja ove pehare do sad sto sam vidio svi su bili Made In Skenderija , ako je tamo na fazon nekog rucnog rada nesto sto stvarno vrijedi onda ok , i naravno kad si King of Europe da je to bitnije nego pare al ipak mislim da bi trebala biti i neka novcana nagrada ali posto vidim da ovaj event nije tog tipa nego se najvise orijentise na stazu onda se slazem , a sto se tice dolazak ima nas par sto stalno dolazimo na evente radi cuge zaebancije druzenja to je najbitnije :cool: , a sto se tice ovog kalkanovog odgovora mislim da ne treba tako da regujes to se kaze da cete mozda u buducnosti pokusati ubaciti jos nesto ili nesto na taj fazon a ne da kad neko iznese svoje misljenje napises zavrni ti rukave pa probaj ipak nisam nista lose mislio samo da pomognem ili napravimo bolji event , toliko
 
Član
Little Dragon je napisao(la):
E ako je tako onda si Sejo upravu , ja ove pehare do sad sto sam vidio svi su bili Made In Skenderija , ako je tamo na fazon nekog rucnog rada nesto sto stvarno vrijedi onda ok , i naravno kad si King of Europe da je to bitnije nego pare al ipak mislim da bi trebala biti i neka novcana nagrada ali posto vidim da ovaj event nije tog tipa nego se najvise orijentise na stazu onda se slazem , a sto se tice dolazak ima nas par sto stalno dolazimo na evente radi cuge zaebancije druzenja to je najbitnije :cool: , a sto se tice ovog kalkanovog odgovora mislim da ne treba tako da regujes to se kaze da cete mozda u buducnosti pokusati ubaciti jos nesto ili nesto na taj fazon a ne da kad neko iznese svoje misljenje napises zavrni ti rukave pa probaj ipak nisam nista lose mislio samo da pomognem ili napravimo bolji event , toliko

upravo o tome ja pričam. Vi se dolazite provesti, ali ja i par ljudi oko mene radimo dva mjeseca ko crnci. Većina je puna savjeta i očekuje uvjek nešto više, a kad se spomene sukanje rukava, svi se nađu uvređeni.

Nemoj me krivo shvatiti, nije ovo nikakva uvreda tebi. Ali čisto logično, savjeti se prihvaćaju od ljudi koji imaju iskustva i posao iza sebe. Kao u bilo kojem poslu. Znam ja da uvjek može bolje, i zato napredujemo iz trke u trku, ali ipak treba imati malo respekta prema ovom stvorenom, a ne stalno tražiti više, bolje, drugačije... Nije ni meni ništa palo s neba, i ja sam krenuo u ovo sve prije par godina na najobičnijoj kavi na OMV-u. A to svatko može... ;)
 
Svaka tebi cast postujem i imas moj veliki respekt jer znam i vidim koliko je ovo tesko organizovati zato mi u nasem gradu nemamo nista slicno nego uvijek moramo prelaziti bruku kilometara da bi nesto vidjeli kako valja , nego sam se samo izjasnio et za nesto sto bas i nije komplikovano al naravno samo lagano bit ce i toga nadam se ;)
 

IGY

Član
Kao sto Dule rece ta poznanstva se vise cijene nego neka sica sto se dobije, ja sam time sto sam isao na skoro sve moguce evene na koje sam mogao a bilo ih je dosta upoznao puno raje iz raznih krajeva kako BiH, tako i iz Hr i Sr i kuci imam 28 pehara ali od toga 2 iz Osijeka koji stoje na posebnom mjestu, jedna divni bokal, i jedna flasa vinska i na njoj ugravirano sve, tako da je to nezamjenjivo ;)
 
Član
Kad sam zakuhao da se javim i kazem koju...

1. Ne trazim pare ni od koga, jer me za iste boli k*, sve sto sam ulupao u pandu sam sam zaradio...
2. Dok traju pauze izmedju utrka atrakcija je dB i Style tako da se to troje ne moze razdvajati...
3. Takmicio se na KOB (1.mjesto), u na SR Osijek No1 (1.mjesto), SR Osijek No2 (1.mjesto)...
4. Zaboli me za pehar i sve ostalo, ne moram ni njega dobiti, vazno mi je da vidim neke ljude koje cijenim i volim (DULE i ALEX)...
5. Organizacija 5+ to nikad nisam osporavao, mnogi su na sceni 10puta više od vas a nisu ni do jaja...

Jedina zamjerka za tebe Klakane je ova rečenica:

"Meni osobno, uspoređivati adrenalin na utrkama, i aute koji stoje na parkingu cijeli dan, sa mjesta organizatora, je uopće bezpredmetno uspoređivati."

zašto??? neko će je pogrešno protumačiti... (raceri su cool a vi ostali ste karine)...
Možda ce me neko banovati zbog mog zbog vulgarnog jezika al boli me k*...

Na SR OSIJEK No3 cu doci zbog ljudi koje volim i cijenim ZA SVE OSTALO TU JE MOJ RAD I USPJEH I PUN MASTER CARD...

L.P.

P.S. Ko ne dodje MAGARAC...
 
Član
kalkan je napisao(la):
ja organiziram street race i to je ono što ja radim. Sve ostale discipline rade ljudi koji imaju znanja, volje i muda upustiti se u taj dio posla.

Meni osobno, uspoređivati adrenalin na utrkama, i aute koji stoje na parkingu cijeli dan, sa mjesta organizatora, je uopće bezpredmetno uspoređivati.

Organizirati ću ja sutra mega-style događaj, a osobe koje su gore komentirale neka potpišu min 100 auta na pisti, i pokrivanje eventualnih troškova od generiranog financijskog minusa . Može?

Lijepo je vidjeti kako svi traže svoje, i odmah nađu kritiku. A što mislite, tko mene pita, zašto ja umjesto da si kupim nova kola, idem razbijati glavu i baciti sve pare u jedan vikend i moliti boga da se barem dio para vrati? A u međuvremenu se objašnjavati i čak ispričavati zato što neki dio manifestacije nije na razini koju su neki, eto, očekivali?

Gospodo, zasučite si malo rukave, napravite si događaje kakvi vam pašu, jer i ja volim doći kao gost, pustiti par maraka na pivu i družiti se sa ekipom.

Ali vidi vraga, osim par magaraca koji stalno vuku, nema nešto novih imena na sceni? Što mi je čudno, kad je toliko ideja posvuda oko nas.


Drugar koliko god se mi kao organizatori trudili da napravimo sto bolji event neko ce reci kako nesto ne valja!!! Ja sam se dugo borio protiv tog onda sam odustao (pametniji popusta) mi smo 2008 napravili trku na kojoj je bilo 100 takmicara , par auta u klasi 10, nekoliko hiljada gledalaca ,svi mediji su bili tu pa cak i uzivo neke lokalne stanice i nakon par dana neko se javio kako nije bilo dobro jer je bilo vruce !!! Radi ti drugar onako kako znas i koliko ti finansije dozvoljavaju ja sam siguran da ce biti aj zdravo a pusti forum trkace nek raspravljaju jer drugo nista i ne znaju....
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Kad sam zakuhao da se javim i kazem koju...

1. Ne trazim pare ni od koga, jer me za iste boli k*, sve sto sam ulupao u pandu sam sam zaradio...
2. Dok traju pauze izmedju utrka atrakcija je dB i Style tako da se to troje ne moze razdvajati...
3. Takmicio se na KOB (1.mjesto), u na SR Osijek No1 (1.mjesto), SR Osijek No2 (1.mjesto)...
4. Zaboli me za pehar i sve ostalo, ne moram ni njega dobiti, vazno mi je da vidim neke ljude koje cijenim i volim (DULE i ALEX)...
5. Organizacija 5+ to nikad nisam osporavao, mnogi su na sceni 10puta više od vas a nisu ni do jaja...

Jedina zamjerka za tebe Klakane je ova rečenica:

"Meni osobno, uspoređivati adrenalin na utrkama, i aute koji stoje na parkingu cijeli dan, sa mjesta organizatora, je uopće bezpredmetno uspoređivati."

zašto??? neko će je pogrešno protumačiti... (raceri su cool a vi ostali ste karine)...
Možda ce me neko banovati zbog mog zbog vulgarnog jezika al boli me k*...

Na SR OSIJEK No3 cu doci zbog ljudi koje volim i cijenim ZA SVE OSTALO TU JE MOJ RAD I USPJEH I PUN MASTER CARD...

L.P.

P.S. Ko ne dodje MAGARAC...

Vidi se da si NAJGLASNIJI hehehehehehe
 
Član
Bekir_SA je napisao(la):
Kad sam zakuhao da se javim i kazem koju...

1. Ne trazim pare ni od koga, jer me za iste boli k*, sve sto sam ulupao u pandu sam sam zaradio...
2. Dok traju pauze izmedju utrka atrakcija je dB i Style tako da se to troje ne moze razdvajati...
3. Takmicio se na KOB (1.mjesto), u na SR Osijek No1 (1.mjesto), SR Osijek No2 (1.mjesto)...
4. Zaboli me za pehar i sve ostalo, ne moram ni njega dobiti, vazno mi je da vidim neke ljude koje cijenim i volim (DULE i ALEX)...
5. Organizacija 5+ to nikad nisam osporavao, mnogi su na sceni 10puta više od vas a nisu ni do jaja...

Jedina zamjerka za tebe Klakane je ova rečenica:

"Meni osobno, uspoređivati adrenalin na utrkama, i aute koji stoje na parkingu cijeli dan, sa mjesta organizatora, je uopće bezpredmetno uspoređivati."

zašto??? neko će je pogrešno protumačiti... (raceri su cool a vi ostali ste karine)...
Možda ce me neko banovati zbog mog zbog vulgarnog jezika al boli me k*...

Na SR OSIJEK No3 cu doci zbog ljudi koje volim i cijenim ZA SVE OSTALO TU JE MOJ RAD I USPJEH I PUN MASTER CARD...

L.P.

P.S. Ko ne dodje MAGARAC...

Ovoga puta neće biti pauza između utrka, jer je program na pisti toliko naguran da će SRCS mjerna ekipa pasti s nogu ta dva dana.

Cijenim i poštujem svačiji trud. Isto tako, ima stvari koje mene osobno zanimaju više ili manje. Žao mi je što imaš zamjerki, i što si lijepo izvukao kako ja mislim da ste vi karine.

To sam dokazao valjda na svakom svom eventu kad su Alex i Dule dobili slobodne ruke i prostora koliko god su trebali za okupljanje dB ekipe. I koji su to odradili. Jer da nema njih, nebi bilo ni to malo što imate od dB draga.

Isto kao što nam se napokon priključio netko tko zna odraditi Style event. Do sada se nije javio nitko sa željom da se malo oznoji i napravi nešto konkretno.

Sad opet čitam sve, i uopće mi je smješno više o ovom raspravljati. I što sam uopće počeo..
 
Član
Ma ako ce te iskreno ako budem imao para za sve to doci ce ekipa!
Nije mi do para niti slicnih stvari (jer ko je u db usao da se obogati je blago receno PANGLU) vec nekako ispadne da je db ono donji uvjek i po strani al ajd ako bude pare eto i nas
 
Top