Osijek Street Race Show No_2

Osijek Street Race Show No_2

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
simic je napisao(la):
za pocetak, ekipa iz BiH odlicna...!! stari prijatelji, a upoznao i neke nove..!!
evo me kod vas prvom prilikom :)

netko je trazio rezultate:

Street A

1.Nemanja Veselinovic 143,6 144,4
2.Isanovic Igor 140.8 140.8


Street B
1.Kulic Dragan 145,0
2.Marin Kasnik 144,4
3.Culap Ivica 140,8 143,2

Street C
1.Bekir Nogo 156,0
2.Mladen Jovanovac 147,4 (na 40 hz!!!!!)
3.Kristman Dejan 140,8

Pro street
1.Team Blank project 158,3 158,5
2.Skoric Nebojsa 141,7

Mini street
1.Dejan Ugrica 133,7

potrudili smo se da zatvorimo dB sezonu kod nas u velikom stilu i tako su nagrade bile usitinu vrijedne.. kako su sudci rekli, najvrijednije u posljenih nekoliko godina..!!
za to je zasluzan generalni sponzor Zona8 d.o.o. ( www.zona8.hr )
sljedece godine planiramo napraviti sezonu sa jos vrijednijim nagradama ( cca 1000€ po klasi )

pojacalo ( "BLANK project 3kW" ) s kojim je napravljen rezultat je novi brand koji smo razvili i u suradnji sa deckima iz zone8, uskoro ce biti dobavljiv za široke mase..
rezultat je jos zanimljiviji ako se uzme u obzir da je korišten samo jedan akumulator i namjerno smo stavili jednu od multimedija, i to najjeftiniju iz ponude, kako bi dokazali da je to kvalitetan proizvod..

ja sam osobno zaduzen za testiranje i razvoj pa je tako kroz moje ruke prosao velik broj modela, i na svakom kojem mi se nesto nije svidalo ili sam vidio mjesta za poboljšanje, u direktnom kontaktu sa tvornicom, smo to mijenjali.. tako su multimedije poboljšavane i dovedene do nivoa na kojem su sad, i kao takve mogu konkurirati gotovo svakom uredaju na trzistu..

za sve detalje o pojacalima ili multimedijama mozete me kontaktirati na mob 00385 99 3999994 ili pogledajte na www.zona8.hr

a ko ce mene kontaktirat, a predstavnistvo u BiH???
 
Član
hehe.. prijatelju, znas da se samnom moze sve dogovoriti...
vec smo krenuli u realizaciju predstavnistva u BiH, ali uvijek smo zainteresirani za nove prijedloge.. ;)
mi se ionako vidimo se za koji tjedan pa cemo pricati.. ;)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top