Origigi zvucnik VW g4

Origigi zvucnik VW g4

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
zadnji lijevi mi poceo malo krckati.. kad je malo vise pojacano... pa zna li neko koliko se krecu origigi vw zvucnici ili koje su alternative...??

fOla
 
Super Moderator
posto si ti vec kupovo po toj ebay pijaci onda tamo mozes naci i zvucnik povoljno ;)
koja je marka zvucnika u tebe ?
u jarana u VW onoj jetti fabricka neka monsoon muzika pa ako ti nije zao naruci tu komplet muziku to je za ne povjerovat kako fabricka udara ;)
 
Član
dosao mu je kraj ako je poceo da krcka ... desilo se isto mom prijatelju u golfu ... na tom istom zvucniku, kad player recimo pojacas na 20 sve radi normala al ako sa 20 smanjis na recimo 7-8, zvucnik jednostavno kroz 10-15 sekundi prestane radit ... ti opet pojacas na nekih 20-tak, on opet prokine ... mislim da je to dokaz da je zvucnik odradio svoje, jer pregledao sam mu citavu instalaciju i naravno i promjenio istu, nije bilo do tog a s obzirom da su svi ostali zvucnici radili normalno, mislim da je bio u pitanju dotrajao zvucnik ... BTW nakon sto je promjenio isti, vise nije imao problema ... pozzz
 
Član
ne znam koji je zvucnik... i ne znam koje je ozvucenje al poprilicno dere... i ima mnogo zvucnika.. ali jedan je zatajio... morati cu otici nekome strucnom da pogleda da vidi... koji moze da se ubaci
 
Član
imam i ja jedno pitanje, jel moguce nadogradit fabricki set zvucnika sa recimo alpine, dal se poremeti sve ili se dobije bolji zvuk?
 
Član
gdje se ima ovih zvuncnika za vw ili sta vec.. da stima na g4 u tz? i koji su origigi na njemu Blaupunkt!?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top