orginalni vw radio, zakljucan

orginalni vw radio, zakljucan

znaci orginal vw radio trazi code da se ukuca, jel zna neko kako ukinuti taj cod ili da isti saznam: dobro dosao svaki savijet, hvala!
 
Član
vjerovatno je u pitanju beta,il gama. trebalo bi da imas knjigu od radia u kojoj se nalazi taj cetverocifreni kod.. ako nemas moras trazis extra dobrog električara ;)
 
Član
imas na netu bruku ti programa koji otkljucavaju wv radie,tako a to nebi trebo biti prob javice ti se vec neko ko ima taj program a potrazim i ja :) ;)
 
Član
ako ne resis javi se da ti covek to dekodira za 20KM...
ja sam to radio tri puta...
 
Dzeniii je napisao(la):
vjerovatno je u pitanju beta,il gama. trebalo bi da imas knjigu od radia u kojoj se nalazi taj cetverocifreni kod.. ako nemas moras trazis extra dobrog električara ;)

imam knjigu od vozila, ne znam dal u njoj ima taj kod za radio?

deez je napisao(la):
ako ne resis javi se da ti covek to dekodira za 20KM...
ja sam to radio tri puta...

probacemo neke metode ako ne budu mogle onda ce mo to s cvajom da organizujemo!
 
Član
pogledaj malo detaljnije u tim knjigama ,mozda je negdje na pocetku il kraju knjige zapisan cetverocifreni broj
 
Član
Napisi serijiski broj i moze se naci na internetu...Ako imas knjigu od radia imas malu karticu na kojoj pise code.
 
Nemrin je napisao(la):
Napisi serijiski broj i moze se naci na internetu...Ako imas knjigu od radia imas malu karticu na kojoj pise code.

VWZ4Z7Y5194552 evo ga seriski broj radia, pretrazio sam sve ove knjige od vozila i ni traga codu!
 
Top