Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09 - plato RK Omega 9:30

Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09 - plato RK Omega 9:30

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
RE: Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09

A sta kazete da vasa "grupica" ovdje prvo stane ispred dvorane, da se sacekaju oni koji bi mozda zakasnili jedno 10-15 minuta, taman da vam se mogu i ja malo pridruzit:D pa onda na pistu. Ali cu ja malo kasnije sa bratom.
.............a koja je to Ascona, B ili C?
 
Član
RE: Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09

ma jooooj to ce bit mrtva glava, ako mi marea ne crkne do ljubaca nece nikad :lol::lol::lol:
 
Član
RE: Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09

DuloX_ je napisao(la):
ma jooooj to ce bit mrtva glava, ako mi marea ne crkne do ljubaca nece nikad :lol::lol::lol:

Ko bude gasao ili divljao u TZ ili oko piste, nece uci na nju :) (to sto cemo raditi izmedju husina i zivinica, to je druga prica :D)
 
Član
RE: Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09

Ides preko doboja jelde? Koliko vidim, bice i ekipa iz doboja, pa mozda da se uklopis s njima da ne ides sam? U svakom slucaju, naci cemo te :D
 
Član
RE: Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09

dao sam ja duletu broj pa neka zove... ili cemo ga navoditi da dodje do omv-a ili da nas ceka negdje... ne moze nas profulati... vidjet prvog trizu kako gasuje sa fiJatom na 17's
 
Član
RE: Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09

oj ovo ce da bude veselo kroz tuzlu pravo masala :D
spisak je pravo velik...;);)
 
RE: Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09

sve je oki samo da murija ne saceka dje pa lagano svi desni pokazivac pravca i molim lijepo vozacku i saobracajnu i peglanje hehe
 
Član
RE: Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09

mirza_mali je napisao(la):
sve je oki samo da murija ne saceka dje pa lagano svi desni pokazivac pravca i molim lijepo vozacku i saobracajnu i peglanje hehe

kulturno se svezes, upalis farove ,obadvije ruke na volan i zezi:D:lol:
 
Član
RE: Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09

evo ko oce iz Odžaka da krenemo.....znaci idemo preko Gradačca-srebrenik i dalje:D
 
Član
RE: Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09

Got2b je napisao(la):
mirza_mali je napisao(la):
sve je oki samo da murija ne saceka dje pa lagano svi desni pokazivac pravca i molim lijepo vozacku i saobracajnu i peglanje hehe

kulturno se svezes, upalis farove ,obadvije ruke na volan i zezi:D:lol:
il ponesi sta hladno ako te zaustave da im ponudis :D
 
RE: Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09

hehe znaci tako u tz se podmicuje policija sa cime hladnim :icon_smile: dobro je to nasi su vamo zajebaniji a ima milion stvari na koje me mogu peglati
 
Član
RE: Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09

Jeste da je off al et
Imam molbu za tuzlake, treba mi usluga, da mi neko nesto uzme u mercatoru>>frankofazu. Ako ko bude spreman nek mi se javi na pm, samo je neka sitnica za skuter, pa da se nadjemo u nedjelju prije race-a ili na pisti:icon_smile:
 
RE: Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09

eddo je napisao(la):
1.Trizex
2.Bulex
3.Daki
4.Mirza Mali
5.haso
6.lov2xlr8 maybe
7.Aditas
8.Got2b
9.Alen Smile
10.Greendevil
11. Koki
12. Adi 187

13. Dulox
14. Quattro
15. Fiat_HGT
16. Zuljo
17. VW_freak
18. Sale (aBd
19. 5 patrola murije,kolonu predvodi captain kamer ili kamber,ljuta mašina je na čelu,ascona 2.0 ajnšpric tako se priča a ide ko turbak,biturbak da se razumijemo
20. eddo
21.Erol (mozda,imam nekih problema :( ) i jos par brcaka
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top