Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09 - plato RK Omega 9:30

Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09 - plato RK Omega 9:30

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Da se i ja oglasim bio sam znaci okupljanje ispred Omege znaci svako svoja grupica se poredali ono niko nikog cini mi se neferma svoji ko koga zna se odvojili i to je to. Krenulo se gasanje ajd uredu na parkingu al cim se stalo na cestu nastavilo se preticanje majmunisanje ogranicenje 50 kmh preko 100 se vozi mislim nidje veze nakvi uvjeti na cesti kisa, sreca da nije nikom nista bilo, domaci misle FACE i otisli zna se cesta i samo onda udri po gasu lako je biti na svom terenu frajer. Nije vas bilo briga sto je bilo ljudi sa strane koji su na tim terenima po prvi put. ja sam licno profulao skretanje sa glavne ceste jer nidje nikog vas prvih 5 ste otisli papci ispali a znam da nisam jedini ko je pogresno skrenuo. Ko god je vidio onu voznju jutros rekao je budale vidi sto divljaju i onda nije ni cudo sto da je neko nastradao radi koga radi nas mi bi bili krivi kao raceri. Kome volja da se ganja i dokazuje ljudi imali ste street race sto se niste dokazivali tu. Onda dolazak na ulaz ostavili auta vani kraj ceste domaci svoja uvukli unutra a bilo je govora na stranici da ce se uci sa njima al eto nije to problem nego samo navodim na cast domacim organizatorima polaska. Uglavnom veliki minus za tuzlake koji su danas predvodili okupljanje polazak i dolazak. Probajte malo uvidite po drugim klubovima kako se ponasaju i organizuju primjer svima trebaju da budu primjer Krankshaft iz BL ja mislim da bi se ljudi vam samo ismijali sta je i kako je danas bilo.
uglavnom mene vise na bilo kojem organizovanom polazsku sto tuzlaci organizuju nema jer nefer se ispalo prema ljudima sa strane koji su dosli.
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
Da se i ja oglasim bio sam znaci okupljanje ispred Omege znaci svako svoja grupica se poredali ono niko nikog cini mi se neferma svoji ko koga zna se odvojili i to je to. Krenulo se gasanje ajd uredu na parkingu al cim se stalo na cestu nastavilo se preticanje majmunisanje ogranicenje 50 kmh preko 100 se vozi mislim nidje veze nakvi uvjeti na cesti kisa, sreca da nije nikom nista bilo, domaci misle FACE i otisli zna se cesta i samo onda udri po gasu lako je biti na svom terenu frajer. Nije vas bilo briga sto je bilo ljudi sa strane koji su na tim terenima po prvi put. ja sam licno profulao skretanje sa glavne ceste jer nidje nikog vas prvih 5 ste otisli papci ispali a znam da nisam jedini ko je pogresno skrenuo. Ko god je vidio onu voznju jutros rekao je budale vidi sto divljaju i onda nije ni cudo sto da je neko nastradao radi koga radi nas mi bi bili krivi kao raceri. Kome volja da se ganja i dokazuje ljudi imali ste street race sto se niste dokazivali tu. Onda dolazak na ulaz ostavili auta vani kraj ceste domaci svoja uvukli unutra a bilo je govora na stranici da ce se uci sa njima al eto nije to problem nego samo navodim na cast domacim organizatorima polaska. Uglavnom veliki minus za tuzlake koji su danas predvodili okupljanje polazak i dolazak. Probajte malo uvidite po drugim klubovima kako se ponasaju i organizuju primjer svima trebaju da budu primjer Krankshaft iz BL ja mislim da bi se ljudi vam samo ismijali sta je i kako je danas bilo.
uglavnom mene vise na bilo kojem organizovanom polazsku sto tuzlaci organizuju nema jer nefer se ispalo prema ljudima sa strane koji su dosli.

druze i ja sam ovo primjetio, sve grupice(ja sam dosao sam i pridruzio se prvoj grupi upoznao se,nikog nisam znao )a mislio sam da ce bit to jedan veliki krug a ne vise malih krugova.. a bilo je divljanja,sta vishe patrola u miladijama.... dobro je sve proslo..ko je imao jaku mashinu sprzio je samo tako ka ciljugama, jest ispalo je bezze,trebali smo svi u koloni ko insani ..
 
Član
prvo nismo trebali krenuti kad smo krenuli.... jer su neki tek dosli... i neko je sjeo u auto.. i svi su ostali posjedali... i spicili... mi koji smo ostali... tj ja sam zadnji krenuo s parkinga... ostali smo na semaforima... ne znajuci ni gdje se ide... da li preko krojcice ili preko husina.. i druga grupa sa semafora je krenula da sustigne prvu... jer smo zvali one koji su prvi otisli.. i kazu da idu polako... nas je u toj grupi bilo svega 5-6 auta... ja lover got2b calibra jedna i jos neka auta... i mi smo krenuli da stignemo... i stigli smo ih na husinu.... poslije toga je isla kolona... mislim bila je postojana kolona... e sad ko je prestizo prestizo je al se kolona nije rasipala... a to sto si ti ko po jajima vozio... i nisi mogo pratiti kolonu... to je tvoj problem... trebo si uzeti br telefona kao neki... pa u slucaju necega da kontaktiras ostale....

:D
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
Da se i ja oglasim bio sam znaci okupljanje ispred Omege znaci svako svoja grupica se poredali ono niko nikog cini mi se neferma svoji ko koga zna se odvojili i to je to. Krenulo se gasanje ajd uredu na parkingu al cim se stalo na cestu nastavilo se preticanje majmunisanje ogranicenje 50 kmh preko 100 se vozi mislim nidje veze nakvi uvjeti na cesti kisa, sreca da nije nikom nista bilo, domaci misle FACE i otisli zna se cesta i samo onda udri po gasu lako je biti na svom terenu frajer. Nije vas bilo briga sto je bilo ljudi sa strane koji su na tim terenima po prvi put. ja sam licno profulao skretanje sa glavne ceste jer nidje nikog vas prvih 5 ste otisli papci ispali a znam da nisam jedini ko je pogresno skrenuo. Ko god je vidio onu voznju jutros rekao je budale vidi sto divljaju i onda nije ni cudo sto da je neko nastradao radi koga radi nas mi bi bili krivi kao raceri. Kome volja da se ganja i dokazuje ljudi imali ste street race sto se niste dokazivali tu. Onda dolazak na ulaz ostavili auta vani kraj ceste domaci svoja uvukli unutra a bilo je govora na stranici da ce se uci sa njima al eto nije to problem nego samo navodim na cast domacim organizatorima polaska. Uglavnom veliki minus za tuzlake koji su danas predvodili okupljanje polazak i dolazak. Probajte malo uvidite po drugim klubovima kako se ponasaju i organizuju primjer svima trebaju da budu primjer Krankshaft iz BL ja mislim da bi se ljudi vam samo ismijali sta je i kako je danas bilo.
uglavnom mene vise na bilo kojem organizovanom polazsku sto tuzlaci organizuju nema jer nefer se ispalo prema ljudima sa strane koji su dosli.

Bilo je govora o ulasku na stazu, medjutim , Dina mi je rekla da nas je previse i da to nece biti moguce. I ko god da je usao od TZ ekipe, nazalost, garantujem da nije usao zbog dogovora koji je spominjan ovdje.

Sto se polaska tice, krenulo se spontano, muslija s nissanom krenuo da sipa gorivo, ja se okrecem oko sebe a ostali vec skacu u auta i hoce da krenu, ja sam medju zadnjima otisao s parkinga...
 
Član
cuj njega hahahahaahha
pa sto nisi prisao momcima iz tuzle
i predstavio se,dobar dan,selam alejkum,zdravo,bok,bog,hello,hallo ja sam iz drugog grada jel idemo kad idemo,kojim putem,mogul ja za tobom
hocul ja ici od cojka do cojka i pitati znas li put?
dogovor je bio da se u 9i30 pali sa parkinga
ja i bule zadnji ostali,zadnji dakle,i krecemo,ja nisam nista kupio cekam jarana da dodje.i kercmeo bule i ja,svi otisli,mi ostali na prvom semaforu,i ta patrola koja je bila u miladijama,to je naš problem a ne vaš problem.
ja sa svojim preticanjem nisam nikoga ugrozio,debelo preko 100 se vozilo,i 200 :)
nisam ja kriv sto se neki na mokroj cesti ponasaju kao da voze po himalajima i sto voze na celavim gumama pa na mokrom ne prelaze 40.
jedini incident koji se mogao izbjeci a desio se je na raskrsnici u zivinicama,prvi semafor dakle,krecemo as semafora i triza i jos neko rpedvode kolonu,i ja vidim idu 30,i ja preko ostrva da ih predjem sve,iza mene erol_brcak,i ja krenem pun gas,kad triza maše da stanem da usporimo,i ja kocnicu do poda,a erol iza mene krene,kasno izgleda pritisno kocnicu,i jos par auta iza nas,malo falilo da se povezemo u lancic na raskrsnici.

UBUDUCE KO DOLAZI IZ DRUGOG GRADA TREBA RECI DOCI PREDSTAVITI SE,
ne znam ja svako auto odakle je,da su tablice prijeratne znao bi al sa ovim usranim brojevima nigdje cojk nije prispio.
i ako mi neko obrise post nek mi ga poaslje na pm da mogu opet postati da ne pisem 2x
 
Član
ja se slazem da je moglo sve bolje proci, ali ni kod nas nije bio neki "organizator", odgovoran i zasluzan za sve, pa da se njemu obrati, nego i sami smo predlozili eto okupljanje, da ne idemo pojedinacno, jer kod nas nema nekog autokluba da ide po takmicenjima organizovano itd.

Jedva sam prestigao sve kroz miladije da zakocim kolonu, gledam u retrovizor, vidim 15 auta u formaciji, jos bulex zove, kaze ostalo njih 5-6, i kontam da je to to, vozilo se 40 kmh skoro pola puta, kad sam vidio bulexa u retrovizoru skontao da su "uhvatili prikljucak" i tad se i ubrzalo....

i oni koji su bili naprijed su vidjeli kad sam zatvorio raskrsnicu u zivinicama da se neko ne izgubi, i prodje 10ak auta kraj mene, gledam dole u daljini nigdje vise nijednog auta, i sta cu , produzim dalje i ja na pistu.....
 
Član
koki+ je napisao(la):
bolja organizacija bila u Tuzli nego gore

vas umalo da masimo, ja izvadio mob da zovem zlaju, izgubio tvoj broj, kad vidim zelenu dvojku ulazi na parking :D reko super, masem, pratite :D
 
Član
ma niste puno masili, i mi smo dosli u 9 i 20, vidim ja nema auta iz srebrenika, kontam ajd sacete nekad, kad kaze bule oni su i krenuli tek oko 9 iz srebrenika....
 
pod jedan dosao sam prije vas znaci prvi na parkingu sam bio stojao vi ste dosli pozz ste koga ste znali i otisli ste u kupovinu, krenulo se kako se krenulo i ja sam tjerao drzao prikljucak nisam se gegao po vasim tzv himalajima sto nazivas na onom ukljucenju sto mora se stati meni je sleper izasao i ja sam ostao iza njega i zamnom je kolona stala od desetak auta ja prvi bio i krenuli smo dole normalno vozeci ja sam prosao pravo nisam skrenuo jer nezz cestu ostali su zamnom krenuli pa smo se dole nize okretali jer nisam ja sam profulao a kad sam vidio ono proletanje kroz semafor u sebi sam bismilu proucio i jer sam bio jedno 150 m iza vas gledajuci samo sta cinite i onda sam prestao da idem za vama
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top