Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09 - plato RK Omega 9:30

Organizovani polazak iz Tuzle na SR Zivinice 21.06.09 - plato RK Omega 9:30

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Član
pa cekaj, mislis na onu guzvu sto je nastala na semaforu ili? pa eto vidis i sam, ako si bio tu da vidis to, znaci da smo bili svi u koloni, odatle je skretanje za pistu 2 kilometra, i ta 2 km smo vozili ko po jajima....
 
Član
mirza_mali je napisao(la):
pod jedan dosao sam prije vas znaci prvi na parkingu sam bio stojao vi ste dosli pozz ste koga ste znali i otisli ste u kupovinu, krenulo se kako se krenulo i ja sam tjerao drzao prikljucak nisam se gegao po vasim tzv himalajima sto nazivas na onom ukljucenju sto mora se stati meni je sleper izasao i ja sam ostao iza njega i zamnom je kolona stala od desetak auta ja prvi bio i krenuli smo dole normalno vozeci ja sam prosao pravo nisam skrenuo jer nezz cestu ostali su zamnom krenuli pa smo se dole nize okretali jer nisam ja sam profulao a kad sam vidio ono proletanje kroz semafor u sebi sam bismilu proucio i jer sam bio jedno 150 m iza vas gledajuci samo sta cinite i onda sam prestao da idem za vama

na himalaje sam mislio kad sam ti reko da vozis 40,himalaji je bila asocijacija na snijeg i na led i na brda i planine i klizavu cestu.
a to sto ti je jedan kamion zaprijecio put i sto nisi mogo da ga preteknes na sa antilopom presvucenim gumama na mokroj cesti nije moj problem.
ja kad sam doso cijelo vrijeme sam stojo kod golfa 4 sivog i kod drugog golfa 4 i nisam nigdje iso,sta cu ti ja kad si se izdvojio.

i u buduce ako se naoblaci i pada kisa nemoj ici na street race,
to sto smo mi kroz semafor prosli bilo je zeloeno svjetlo a cim si nas vidio znaci bio si iza nas,i nema problema.
a kad sam izaso iz auta,reko sam dje st emomci i to je to,hocul redom ici i pruzati ruku i reci ja sam ta j i taj ime mi je to i to,a i sam si mogao da procitas nick moj na tablici i da pridjes i upoznas se,kulture radi,jer ja teb ejarane ne znam.
 
Evo i mene.Meni bilo prejako i SR i gasanje do Zivinica,nisam znao put,ali sha me briga,pratio sam Trizu,rekoh ako on zagine dje,to mi je upozorenje da kocim :D Bilo je nezgodno zbog kise,ali jebes ga.

Uglavnom,ne zalim se ni na sta! :) Samo mi je na povratku balans stangla ispala iz onog lezista i strugala od lafet,ruzan zvuk za cut.:D
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Top